وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه مسابقات هفته های هشتم تا دهم لیگ برتر نوجوانان کشور

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودبرنامه مسابقات هفته های هشتم تا دهم لیگ قهرمانی نوجوانان باشگاه های کشور در گروه های چهارگانه فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه سپیدرود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

گروه اول

هفته هشتم

پنجشنبه ۱۶ آذر

فولاد خوزستان – نفت اهواز – ساعت ۱۴ – ورزشگاه اختصاصی اهواز

پارس جنوبی جم – پارس برازجان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدا جم

آدینه ۱۷ آذر

نوین فولاد یزد – مس کرمان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدا کرمان

هفته نهم

پنجشنبه ۲۳ آذر

خلیج فارس نوین شیراز – پارس جنوبی جم – ساعت ۱۳- ورزشگاه دستغیب شیراز

جعه ۲۴ آذر

پارس برازجان – نوین فولاد یزد – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی برازجان

مس کرمان – فولاد خوزستان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدا کرمان

هفته دهم

پنجشنبه ۳۰ آذر

نفت اهواز – مس کرمان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه اختصاصی اهواز

نوین فولاد یزد – خلیج فارس نوین شیراز – ساعت ۱۴- ورزشگاه صدوقی یزد

فولادخوزستان – پارس برازجان – ساعت ۱۴- ورزشگاه اختصاصی اهواز

گروه دوم

هفته هشتم

چهارشنبه ۱۵ آذر

پاس شیراز – پارسامهر اتحاد – ساعت ۱۱:۴۵ – ورزشگاه دستغیب شیراز

پنجشنبه ۱۶ آذر

ملی و حفاری اهواز – آریان اهواز – ساعت ۱۴- ورزشگاه اختصاصی اهواز

بصیر اهواز- ذوب آهن اصفهان – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی اهواز

هفته نهم

پنجشنبه ۲۳ آذر

شاهین تابان بوشهر – ملی و حفاری اهواز – ساعت ۱۴- ورزشگاه بهشتی بوشهر

ذوب آهن اصفهان- پاس شیراز – ساعت ۱۴- ورزشگاه شفق اصفهان

آریان اهواز- بصیراهواز – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی اهواز

هفته دهم

پنجشنبه ۳۰ آذر

پارسامهراتحاد – ذوب آهن اصفهان – ساعت ۱۲:۳۰- ورزشگاه دستغیب شیراز

بصیر اهواز – شاهین تابان بوشهر – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی اهواز

پاس شیراز – آریان اهواز – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه دستغیب شیراز

گروه سوم

هفته هشتم

پنجشنبه ۱۶ آذر

شهروند جوان نور- پاسارگاد نور – ساعت ۱۴- ورزشگاه ناطق نوری نور

سورنا تهران – شاهین آمل- ساعت ۱۴- ورزشگاه عطرسیب باقرشهر تهران

جمعه ۱۷ آذر

سپاهان اصفهان – پدیده ساری – ساعت ۱۴- ورزشگاه توانا ابریشم

هفته نهم

پنجشنبه ۲۳ آذر

اخلاق و مهارت سعدآباد – سپاهان اصفهان – ساعت ۱۴- ورزشگاه ۲۲ بهمن مشهد

شاهین آمل – شهروند جوان نور – ساعت ۱۴- ورزشگاه چمران آمل

پدیده ساری – سورنا تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه اختصاصی ساری

هفته دهم

پنجشنبه ۳۰ آذر

پاسارگاد نور – شاهین آمل- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه ناطق نوری نور

سورنا تهران – اخلاق ومهارت سعدآباد – ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه عطرسیب باقرشهر تهران

جمعه یک دی

شهروند جوان نور – پدیده ساری – ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه ناطق نوری نور

گروه چهارم

هفته هشتم

پنجشنبه ۱۶ آذر

ملوان بندرانزلی – متین بابل – ساعت ۱۴- ورزشگاه آبکنار انزلی

مهدیه تبریز- کاسپین آمل – ساعت ۱۴- ورزشگاه مرزداران تبریز

تراکتور تبریز – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴- ورزشگاه سردرود تبریز

هفته نهم

پنجشنبه ۲۳ آذر

سپیدرود رشت – ملوان بندرانزلی – ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه سردارجنگل رشت

رهروان فوتبال تبریز- مهدیه تبریز- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه توانا      تبریز

کاسپین آمل -تراکتور تبریز- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه چمران آمل

هفته دهم

پنجشنبه ۳۰ آذر

متین بابل – سپیدرود رشت – ساعت ۱۳:۴۵ – ورزشگاه موزیرج بابل

تراکتور تبریز – رهروان فوتبال تبریز- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه سردرود تبریز

ملوان بندرانزلی -کاسپین آمل- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه آبکنار انزلی

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 13 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.