وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه هفته نخست مسابقات لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – مراسم قرعه کشی فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته دوم بعد از ظهر امروز با حضور آقایان سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ، امیرحسین روشنک مسئول جام حذفی، امیرحسین فراهانی مسئول لیگ یک، یعقوب پیری مسئول لیگ دو، حسین ایوبی مسئول لیگ سه، مهدی جمشیدی روابط عمومی و امورفرهنگی سازمان لیگ، مهدی کرامتی و ابراهیم توکلی مسئولان واحد IT سازمان لیگ و نمایندگان ۲۸ باشگاه حاضر در این دوره از رقابت‌ها در سالن آمفی تئاتز مرکز ملی قوتبال برگزار شد.

در ابتدای مراسم یعقوب پیری که به عنوان مسئول جدید لیگ دو مسئولیت برگزاری و مدیریت مراسم را برعهده داشت از سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ دعوت کرد تا پشت تریبون حاضر شده و برای حاضرین دقایقی را سخنرانی کند؛ رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ ضمن اینکه مسائل مربوط به نقل و انتقالات، ثبت اعضای تیم‌ها در سامانه سازمان لیگ، برگزاری منظم مسابقات، موارد انضیاطی‌ را به نمایندگان باشگاه‌ها یادآور و بر رعایت و اجرای مسائل مطرح شده تاکید کرد. از تغییر زمان شروع مسابقات نیز خبر داد، او اعلام کرد مسابقات فصل جدید لیگ دو از ۱۶ مهرماه آغاز خواهد شد. پیش‌تر اعلام شده بود مسابقات از ۹ مهر آغاز خواهد شد.

مهدی در ادامه به افزایش تیم‌های سقوط کننده نیز اشاره کرد، او گفت تیم‌های سقوط کننده از ۴ به ۶ تیم افزایش یافته است و در فصل جدید از هر گروه ۳ تیم به مرحله نهایی لیگ سه سقوط خواهد کرد.

در ادامه یعقوب پیری با همراهی امیرحسین فراهانی و همچنین امیرحسین روشنک در خصوص نحوه برگزاری کلی قرعه کشی، سید و گروه بندی توضیحاتی را ارائه داد، سپس با حصور حسین ایوبی مسئول لیگ سه و همچنین یهنام محمودزاده یکی از مسئولان کمیته فوتبال پایه سازمان لیگ قرعه کشی انجام شد تا تیم‌های حاضر در رقابت‌ها گروه و تیم‌های همگروه خود را که قرار خواهد بود با آنها به تقابل بپردازند بشناسند.

بر اساس شماره قرعه‌های تعلق گرفته به تیم‌ها در هر گروه برنامه مسابقات هفته نخست در هر گروه مشخص شد که به شرح زیر است:

*برنامه هفته نخست مسابقات گروه اول لیگ دو:

سپیدرود رشت – شهرداری بندرعباس

نیروی زمینی تهران – پاس همدان

شهدای بابلسر – سامیت نو تهران

شهرداری بم – آریوی اسلامشهر (بهمن تهران)

آینده سازان اردبیل چوکای تالش

شهدای رزکان البرز (پاس تهران) – کیان‌سام بابل (شهدای ساری)

شهرداری ماهشهر – فولاد نوین اهواز

*برنامه هفته نخست مسابقات گروه دوم لیگ دو:

شهید اورکی (آکادمی کیا) – شاهین تابان بوشهر

بعثت کرمانشاه – اسپاد تهران

شهرداری همدان – کویر مقوای تهران

فولاد هرمزگان – اترک بجنورد

سرخ پوشان پاکدشت – شهید قندی یزد

نود ارومیه – شناور سازی پی‌پشت قشم

شهرداری نوشهر – نیکا پارس چالوس

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − پنج =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.