وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه کامل فصل ۹۸-۹۷ لیگ برتر

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – برنامه کامل مسابقات لیگ هجدهم فوتبال ایران با انجام قرعه‌کشی اعلام شد.

به گزارش سایت سپیدرود، مراسم قرعه‌کشی لیگ بازی‌های لیگ هجدهم(فصل ۹۸-۹۷) فوتبال ایران از ساعت ۲۲:۰۵ امشب در سالن همایش‌های بین المللی راضی تهران برگزار شد که تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات برنامه هفته اول تا سی‌اُم (پایانی) و حریفان‌شان را شناختند.

شروع مسابقات  فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران از روز چهاردهم مردادماه خواهد بود که برنامه تمام بازی‌های لیگ هجدهم به تفکیک هفته‌ها و تعیین دقیق میزبان (تیم سمت راست) و مهمان (تیم سمت چپ) تا هفته پانزدهم(نیم‌فصل اول) به شرح زیر اعلام شد:

* هفته نخست:

پدیده مشهد- پرسپولیس(افتتاحیه)
سایپا تهران – سپیدرود رشت
گسترش فولاد تبریز- استقلال خوزستان
نساجی مازندران- ذوب‌آهن اصفهان
نفت مسجدسلیمان- تراکتورسازی تبریز
استقلال تهران- پیکان تهران
فولاد خوزستان- پارس جنوبی جم
سپاهان اصفهان- صنعت نفت آبادان

* هفته دوم:

سپیدرود – سپاهان
صنعت نفت آبادان- گسترش فولاد
ذوب‌آهن- استقلال تهران
استقلال خوزستان- پدیده
پیکان- سایپا
پارس جنوبی- نفت مسجدسلیمان
تراکتورسازی- نساجی مازندران
پرسپولیس- فولاد خوزستان

* هفته سوم:

گسترش فولاد – سپیدرود
سایپا- ذوب‌آهن
پدیده- صنعت نفت
نفت مسجدسلیمان- فولاد خوزستان
استقلال تهران- تراکتورسازی
استقلال خوزستان- پرسپولیس
نساجی مازندران- پارس جنوبی جم
سپاهان- پیکان

* هفته چهارم:

سپیدرود – پدیده
پیکان- گسترش فولاد
ذوب‌آهن- سپاهان
تراکتورسازی- سایپا
پرسپولیس- نفت مسجدسلیمان
پارس جنوبی- استقلال تهران
صنعت نفت- استقلال خوزستان
فولاد- نساجی مازندران

* هفته پنجم:

استقلال خوزستان – سپیدرود
گسترش فولاد- ذوب‌آهن
پدیده- پیکان
سایپا- پارس جنوبی
نساجی- نفت مسجدسلیمان
سپاهان- تراکتورسازی
استقلال تهران- فولاد خوزستان
صنعت نفت آبادان- پرسپولیس

* هفته ششم:

سپیدرود – صنعت نفت
تراکتورسازی- گسترش فولاد
ذوب‌آهن- پدیده
فولاد- سایپا
نفت مسجدسلیمان- استقلال
پرسپولیس- نساجی
پارس جنوبی- سپاهان
پیکان- استقلال خوزستان

* هفته هفتم:

پرسپولیس – سپیدرود
گسترش فولاد- پارس جنوبی
استقلال خوزستان- ذوب‌آهن
پدیده- تراکتورسازی
سایپا- نفت مسجدسلیمان
نساجی- استقلال تهران
سپاهان- فولاد خوزستان
صنعت نفت آبادان- پیکان

* هفته هشتم:

پیکان – سپیدرود رشت
فولاد خوزستان- گسترش فولاد
ذوب‌آهن- صنعت نفت آبادن
پارس جنوبی- پدیده
نساجی- سایپا
نفت مسجدسلیمان- سپاهان
تراکتورسازی- استقلال خوزستان
استقلال- پرسپولیس

* هفته نهم:

سپیدرود – ذوب‌آهن
گسترش فولاد- نفت مسجدسلیمان
پدیده- فولاد خوزستان
سایپا- استقلال تهران
صنعت نفت- تراکتورسازی
پرسپولیس- پیکان
استقلال خوزستان- پارس جنوبی
سپاهان- نساجی

* هفته دهم:

تراکتورسازی – سپیدرود
نساجی- گسترش فولاد
ذوب‌آهن- پیکان
نفت مسجدسلیمان- پدیده
سایپا- پرسپولیس
استقلال تهران- سپاهان
پارس جنوبی- صنعت نفت
فولاد خوزستان- استقلال خوزستان

* هفته یازدهم:

پرسپولیس- ذوب‌آهن
سپاهان- سایپا
استقلال خوزستان- نفت مسجدسلیمان
پیکان- تراکتورسازی
گسترش فولاد- استقلال تهران
سپیدرود – پارس جنوبی
پدیده- نساجی
صنعت نفت- فولاد

* هفته دوازدهم:

فولاد خوزستان – سپیدرود رشت
سایپا- گسترش فولاد تبریز
تراکتورسازی- ذوب‌آهن
استقلال تهران- پدیده
سپاهان- پرسپولیس
نفت مسجدسلیمان- صنعت نفت
نساجی- استقلال خوزستان
پارس جنوبی- پیکان

* هفته سیزدهم:

پدیده- سایپا
سپیدرود – نفت مسجدسلیمان
پرسپولیس- تراکتورسازی
استقلال خوزستان- استقلال تهران
ذوب‌آهن- پارس جنوبی
گسترش فولاد- سپاهان
صنعت نفت- نساجی
پیکان- فولاد

* هفته چهاردهم:

نساجی – سپیدرود
فولاد- ذوب‌آهن
سپاهان- پدیده
پارس جنوبی- تراکتورسازی
گسترش فولاد- پرسپولیس
استقلال تهران- صنعت نفت
سایپا- استقلال خوزستان
نفت مسجدسلیمان- پیکان

* هفته پانزدهم:

پدیده- گسترش فولاد
صنعت نفت- سایپا
ذوب‌آهن- نفت مسجدسلیمان
سپیدرود – استقلال تهران
پرسپولیس- پارس جنوبی
استقلال خوزستان- سپاهان
پیکان- نساجی مازندران
تراکتورسازی- فولاد

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.