وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

تهدید سازمان لیگ: هر تیمی اسم ندهد از جدول بازی ها حذف می شود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – با وجود خبر‌هایی مبنی بر جابه‌جایی تیم‌ها در لیگ یک تاکنون نقل و انتقال هیچ تیمی در سازمان لیگ ثبت نشده است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرورزشی، در خبر‌ها آمده امتیاز تیم خونه به خونه به تیم آلومینیوم جاجرم واگذار شده و باشگاه علم‌وادب تبریز هم امتیاز تیم شهرداری این شهر را خریده است.

۱۸ تیم حاضر در دسته اول باید تا ۱۶ مرداد که ۱۰ روز پیش از شروع بازی‌ها خواهد بود نام حداقل ۱۴ بازیکن را برای سازمان لیگ برتر ارسال کنند. در غیر این صورت از جدول بازی ها کنار گذاشته می شوند و تیم‌های رده پایین تر جای آن ها را خواهند گرفت.

به هر صورت فصل جدید بازی‌ها با حضور ۱۸ تیم برگزار می‌شود. فصل گذشته تیم نفت تهران با وجود حضور در قرعه‌کشی در بازی‌ها شرکت نکرد و تیم سیاه‌جامگان هم با رأی کمیته انضباطی کنار گذاشته شد و این موجب شد هر هفته دو تیم با قرعه استراحت رو به رو شوند.

قرعه‌کشی بازی‌های دسته اول ۵ مرداد برگزار می‌شود و فصل جدید هم ۲۶ مرداد استارت خواهد خورد. ۱۸ تیم در بازی‌ها حضور دارند که در نهایت دو تیم بالای جدول لیگ برتری می‌شوند و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم سقوط خواهند کرد.

بر اساس مصوبه سازمان لیگ تیم‌های دسته اولی باید ۱۰ روز پیش از شروع بازی‌ها نام ۱۴ بازیکن را برای سازمان لیگ لیست کنند. فصل جدید رقابت‌های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه‌های کشور جزو معدود فصل‌ها در سال‌های اخیر است که بدون حضور حتی یک مربی خارجی برگزار می‌شود.

جالب اینکه حضور بازیکنان خارجی هم در تیم‌های دسته اولی ممنوع است. در سال‌های اخیر میشو و وینگو مهمانان ثابت تیم‌های دسته اولی بودند که وینگو به همراه گل‌گهر به لیگ برتر صعود کرده و میشو هم در تیم مس رفسنجان جای خود را به محمد ربیعی داد.

کادر فنی تیم‌های دسته اولی در فصل جدید از این قرار است با این توضیح که این امکان وجود دارد باز هم پیش از شروع بازی‌ها شاهد تغییر و تحولات جدید باشیم.

۱- گل ریحان البرز: محمد نصرتی
۲- آلومینیوم اراک: محمود فکری
۳- مس کرمان: مجتبی حسینی
۴- سرخپوشان پاکدشت: علی نیکبخت
۵- بادران تهران: فرهاد کاظمی
۶- قشقایی شیراز: غلامرضا عنایتی
۷- فجر سپاسی: داوود مهابادی
۸- مس رفسنجان: محمد ربیعی
۹- ملوان: منوچهر درجزی
۱۰- آلومینیوم جاجرم: نادر دست‌نشان
۱۱- نود ارومیه: وحید بیاتلو
۱۲- علم‌وادب تبریز: یونس باهنر
۱۳- کارون اروند خرمشهر: سیدمحمد علوی
۱۴- خوشه طلایی: محسن عاشوری
۱۵- آرمان‌گهر سیرجان: قاسم شهبا
۱۶- نیروی زمینی: امیدرضا روانخواه

۱۷- سپیدرود رشت: علی نظرمحمدی

۱۸- استقلال خوزستان: مجید باقری‌نیا

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.