وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

توضیحات مالک باشگاه پرهوادار رشتی

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودمالک باشگاه سپیدرود رشت نسبت به موضوعات مطرح شده علیه خود به دفاع پرداخت و برخی مسائل را شفاف کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، طی روزهای گذشته درباره باشگاه سپیدرود رشت که در لیگ دسته دوم فعالیت می‌کند، موضوعات مهمی در رسانه‌ها و به خصوص فضای مجازی محلی گیلان مطرح شده است.

مالکیت باشگاه سپیدرود که در سال‌های اخیر همواره بین افراد مختلف دست به دست شده، حالا به فردی به نام داریوش بهشتی رسیده است.در روزهای گذشته مطالب زیادی درباره اینکه بهشتی نتوانسته به تعهدات خود عمل کند، مطرح شده و این در صورتی است که مالک جدید سپیدرود مدعی است طبق قراردادی که امضا کرده به همه تعهدات خود تا اینجای کار عمل کرده است.

این خلاصه صحبتهای اوست که مدارک مفصلی را هم برای ورزش سه ارسال کرده است:

* ‌طبق قراردادی که داشته‌ایم، هیچ تعهد باقیمانده‌ای تا اینجای کار برجا نگذاشته‌ام. بنده چند روز مانده به عید نوروز ده تا ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان و کادرفنی را پرداخت کردم و پرداختی‌های تیم را به تعادل رساندم.

یکماهی بیشتر نیست که کار را دست گرفته‌ام و یکشبه نمی‌شود همه چیز را درست کرد. باشگاه سپیدرود ۵۴ سال قدمت دارد و همیشه مشکل داشته است. متاسفانه یکسری از دوستان علاقه‌ندارند تیم به لیگ یک صعود کند چراکه از پایین ماندنش ارتزاق می‌کنند.

* بر اساس قراردادی که با آقای نوید داشتیم، ۹ میلیارد تومان کل مبلغ تعهد شده مان بوده است. قرار شده یک مبلغی موقع انتقال سند و صدور پروانه به ایشان بدهیم. این موضوع به قراردادی که آقای نوید قبل از من با فرد دیگری داشته منوط شده است.

بر اساس ادعای آقای نوید مالک قبلی به تعهدات خود عمل نکرده و قراردادش فسخ است اما بر اساس قانون ایشان باید فسخ قرارداد را از دادگاه بگیرد و در هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان به نام بنده بزند تا ما پول را به حساب ایشان واریز کنیم. آن مبلغ هم در صورتی است که تیم بدهی دیگری نداشته باشد. در قرارداد هم این موضوع آمده که البته سپیدرود بدهی هایی دارد و باید بعد از حسابرسی از فاکتورها کسر شود.

دو میلیارد و پانصد میلیومان از مبالغ قرارداد بازیکنان را تعهد کردیم که در طول فصل پرداخت کنیم. نگفته بودیم که همین الان واریز می‌کنیم. تا الان ۷۰۰، ۸۰۰ میلیون تومان هزینه کردیم. نزدیک به ۵۰۰ میلیون تومان هزینه های جاری باشگاه را داده‌ایم و این‌ها مسائلی است که باید شفاف درباره اش حرف بزنیم.

* مدام علیه ما جوسازی می‌شود. می‌گویند تیم با اتوبوس به بجنورد رفته است؛ بله درست است اما چرا واقعیت‌ها را نمی‌گویند؟ من روزی تیم را تحویل گرفتم که بازیکنان یک هفته اعتصاب کرده بودند. ساعت ۱۱ به محل تمرین رفتیم و تا ساعت ۴ طول کشید که آنها راضی کنیم برای مسابقه فردای آن روز به بجنورد بروند. تیم باید ساعت ۷ اعزام می‌شد؛ من در عرض سه ساعت چگونه می‌توانم بلیت هواپیما تهیه کنم؟ تهیه اتوبوس هم مشکل است.

* یکماه است آمدیم و پرداختی هم داشته و داریم.  مگر هرروز باید پول بدهیم؟ متاسفانه برخی سنگ‌اندازی می‌کنند و مشکلاتی که ۵۴ سال حل نشده را می‌خواهند من معجزه کرده و حل کنم. آقای آرمان مدیرکل ورزش و جوانان استان مدیر پاکدستی است و این را از ته دل می‌گویم اما متاسفانه اطلاعات غلط به ایشان می‌دهند. به او پیام داده بودند که بهشتی این کاره نیست و این داستان را جمع کند. به بازیکن گفته بودند علیه بهشتی مصاحبه کن. این ها طرفدار واقعی سپیدرود نیستند.

بازیکنان خودشان گفته اند که برای بازی های خانگی هتل نرویم تا هزینه هتل را در جای دیگری خرج شود. این را می‌گذارند به حساب کم کاری من. سئوال من این است، آیا قبل از حضور من اوضاع سپیدرود اروپایی بوده؟ نه. این باشگاه همیشه به سختی روی پای خودش ایستاده . الان هم شرایط فقط طوری درست می‌شود که کنار هم باشیم و با این شرایط چیزی اینجا عوض نمی‌شود.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 11 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.