وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

جدال دست نشان – فرکی، بازی سرنوشت ساز سپیدرود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – رویارویی نادر دشت نشان و حسین فرکی در تقابل تیم های سپیدرود و پیکان می تواند جالب و دیدنی باشد اما این بازی یکی از دیدارهای سرنوشت ساز برای سپیدرود نیز محسوب می شود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایرنا، تیم های فوتبال سپیدرود رشت و پیکان تهران عصر پنجشنبه هشتم فروردین ماه در هفته بیست و سوم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور در رشت به مصاف هم می روند؛ با توجه به وضعیت تیم فوتبال سپیدرود رشت در جدول رده بندی که خطر سقوط این تیم را تهدید می کند، دیدار سرخپوشان رشتی برابر پیکان تهران یکی از حساس ترین بازی های این تیم در رقابت های لیگ برتر بشمار می رود.

با توجه به میزبانی سپیدرودی ها در این دیدار، فقط پیروزی می تواند این تیم را برای ماندن در رقابت های لیگ برتر امیدوار نگه دارد وگرنه کسب نتیجه مساوی و یا شکست، به طور حتم تاثیری برای این تیم پرطرفدار نخواهد داشت.

سرخپوشان رشتی اگر در دیدار برابر سپیدرود نتیجه ای جز پیروزی کسب کنند، به طور حتم یک گام دیگر به سقوط نزدیکتر می شوند و به همراه تیم استقلال خوزستان گزینه های اصلی سقوط از لیگ برتر محسوب خواهد شد.

شرابط نامساعد تیم سپیدرود رشت در جدول رده بندی ، باعث شده تا این تیم در دیدار خانگی برابر پیکان فقط به پیروزی و کسب هر سه امتیاز بیاندیشد و به همین دلیل تقابل دست نشان سرمربی سپیدرود با حسین فرکی سرمربی پیکان، دیداری حساس و سرنوشت ساز برای سرخپوشان رشتی محسوب می شود.

با توجه به این امر به طور حتم سرخپوشان رشتی که هم اینک بازیکن مصدوم و محروم ندارند، با یک ترکیب هجومی و با هدف کسب هر سه امتیاز گام به میدان خواهند گذاشت تا برابر تیم پیکان یک پیروزی خانگی را کسب کنند.

تیم سپیدرود در دیدار گذشته خود که در رشت رو در روی پرسپولیس قرار گرفته بود، دو چهره کاملا متفاوتی داشت، این تیم در نیمه اول بسیار ضعیف، پراشتباه و ناتوان ظاهر شده بود اما در نیمه دوم این تیم بسیار هجومی و قابل قبول ظاهر شد.

به طور حتم تمام طرفداران سپیدرود رشت انتظار دارند که این تیم در دیدار برابر پیکان و همچنین در سایر بازی های باقی مانده تا پایان فصل، همانند نیمه دوم بازی پرسپولیس ظاهر شود که اگر این امر تحقق یابد، شانس سپیدرود برای ماندن در لیگ برتر بیشتر خواهد شد.

البته در دیدار تیم های سپیدرود و پیکان، به طور حتم نادر دست نشان سرمربی سرخپوشان نیز روز سختی خواهد داشت چون طرفداران سپیدرود از این سرمربی فقط یک بازی هجومی و در نهایت پیروزی برابر تیم پیکان را انتظار دارند؛ دست نشان که به تازگی به سپیدرود پیوسته و تاکنون فقط در دو بازی به عنوان سرمربی روی نیمکت سرخپوشان رشتی قرار گرفته، در سومین سرمربیگری خود کار سختی پیش رو خواهد داشت و به طور حتم فقط به کسب سه امتیاز بازی برابر پیکان می اندیشد.

از طرف دیگر پیکان تهران که در میانه های جدول ره بندی قرار دارد و خطر سقوط چندان این تیم را تهدید نمی کند، با خیالی آسوده تر برابر سپیدرود قرار خواهد گرفت این در حالیست که پیکان در بازی گذشته خود در تهران برابر صنعت نفت آبادان به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافته و فقط یک امتیاز از این دیدار خانگی کسب کرد و به طور حتم نیز در دیدار برابر سپیدرود به کسب حداقل یک امتیاز می اندیشد.

این امر باعث می شود که جدال تیم های سپیدرود و پیکان جذاب باشد و به طور حتم پیکان نیز به هیچ وجه برای شکست وارد میدان نخواهد شد و این تیم نیز به کسب حداقل امتیاز در این دیدار می اندیشد البته کسب پیروزی برابر سپیدرود و تصاحب هر سه امتیاز این دیدار باعث می شود تا خیال پیکان تا حد زیادی از ماندن در لیگ برتر راحت شود که این امر سبب می شود تا این تیم نیز نیم نگاهی به پیروزی در این مسابقه داشته باشد.

به هر حال باید منتظر ماند و مشاهده کرد که تیم سپیدرود رشت در این بازی خانگی خود که یکی از مهمترین و حساس ترین بازی های این تیم در لیگ برتر بشمار می رود چه نتیجه ای را کسب خواهد کرد و آیا می تواند برابر حسین فرکی و تیم پیکان به پیروزی برسد یا نتیجه ای جز پیروزی کسب خواهد کرد.

اگر سپیدرود در این بازی خانگی به برتری برسد به طور حتم با روحیه بهتر در هفت هفته باقیمانده به مصاف رقبای خود خواهد رفت و اگر نتواند در این بازی خانگی پیروز شود، به طور حتم سقوط از رقابت های لیگ برتر به این تیم نزدیکتر می شود و شرایط برای سرخپوشان رشتی در دیدارهای باقیمانده بسیار سخت و دشوارتر خواهد شد.

تا پایان هفته بیست و دوم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور که با حضور ۱۶ تیم در حال برگزاری است، پیکان تهران با ۲۳ امتیاز در مکان دهم و سپیدرود رشت با ۱۳ امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.