وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

دایی: خوش شانس بودیم نیمه اول کار را تمام می کردیم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودسرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: اگر خوش شانس بودیم و دقت می‌کردیم در نیمه اول کار را تمام می‌کردیم.

علی دایی در نشست خبری پس از بازی با سپیدرود با اعلام این موضوع که در مقابل دوربین های صدا و سیما نخواهد نشست گفت: بازی خوبی انجام شد و هر دو تیم برای ۳ امتیاز به زمین آمدند. در نیمه اول کیفیت بازی بالاتر بود. متاسفانه روی ۲ توپ در نیمه اول که روی گل ما آمد گل خوردیم.

وی افزود: در ۲-۳ مورد گلر سپیدرود عکس العمل های خوبی داشت و توپ‌های ما را گرفت. شاید اگر خوش شانس بودیم می‌توانستیم کار را تمام کنیم. در فشار نیمه دوم سپیدرود می‌شد گل برتری را بزنیم و بازی به تساوی رسید.

دایی در خصوص اعتراض نیمکت سایپا به داور گفت: شما فقط نیمکت تیم ما را دیدید و نیمکت سپیدرود را ندیدید.شاید اگر تیم داوری به غیر این کادر داوری بود جو بازی به هم می‌ریخت. به نظرم فغانی و گروهش خوب قضاوت و مدیریت کردند که به آنها خسته نباشید می‌گویند.

وقتی یک داور خوب سوت می‌زند ما هم کنار زمین آرامش داریم. در مجموع تیم داوری خوب کار کرد و توانست به خوبی بازی را ارائه کند و در خیلی از صحنه ها تصمیم درستی گرفت.

وی در خصوص اینکه سایپا در دیدار با داماش و سپیدرود ۴ گل خورد گفت: من قوبل دارم که در خط دفاع ضعف داریم چون نفرات مد نظرمان را نتوانستیم جذب کنیم.اکثر بازیکنان ما جوان و آینده دار هستند ولی بی تجربه.

ما مجبور هستیم با همین شرایط ادامه بدهیم و اگر دقت کنید تنها بازیکن جدید ما پیمان میری بود. اگر در مورد شرایط تیم سایپا توضیح ندهم بهتر است.در کل تیم ما امروز خوب کار کرد ولی با همه مشکلات دفاعی هم باید با همین شرایط جلو برویم.

دایی در خصوص تیم ملی گفت: من در جایگاهی نیستم که در مورد وضعیت تیم ملی و شرایطی پیش رو صحبت کنم.

خبرنگاری در مورد ضعف مدافعان سایپا و اینکه چرا وی بازیکن جدید نگرفت سوال پرسید که دایی گفت: شما کاری از دستتان بر می‌آید؟ اگر پولی دارید بدهید تا ما یار بگیریم! بروید و از سازمان لیگ قراردادهای ما را بگیرید که ببینید چگونه قرارداد بستیم. قرارداد بازیکنان ما از ۲ سال پیش کمتر است.

به قول قدیمی ها هر چه پول بدهید اش می‌خورید. من همیشه از جوان ها استفاده کردم و فحش و بد بیراهش را هم شنیده ام ولی همانها ۲ سال بعد ستاره شدند. عادت دارم در شرایط سخت کار کنم و به جای آنکه به مسائل تمرینی تیمم برسم به مسائل حاشیه ای می‌رسم!

تیم هایی که طرفدار ندارند باید مدیریت مالی داشته باشند. با اینکه امروز ورزشگاه پر نبود ولی ما آرزوی یک ستون از طرفداران سپیدرود در ورزشگاه ها را داریم. ما همیشه میمهمان هستیم و به میهمانی رفتن عادت داریم.

وی در خصوص گلرهای سایپا گفت: من در این فصل از حامد فلاح زاده استفاده کردم و بارانی هم مصدوم بود و نتوانست کمک کند. ترابی هم خیلی زحمت کشید ولی مجبوریم خودمان را بدون مهدی ترابی جلو ببریم. مطمئن باشید یک ترابی دیگر از سایپا و این تیم متولد می‌شود.

دایی در خصوص اینکه مشکلات تیمش گفت: بزرگترین مشکل ما مالی است. ما مثل تیم های بزرگ نمی‌توانیم بازیکن ۲ میلیاردی بگیریم. تیم های دیگر پول دارند و خرج می‌کنند ولی ما نمی توانیم.

بزرگترین مساله ای که به ما ضربه زده مشکلات مالی است. ما  هنوز ۱۰ درصد از قرارداد بازیکنان را که کلا ۱۱ میلیارد هم نمی‌شود را پرداخت نکردیم و ۱۰ درصدی که گفتیم از پرداختی ها عقب هستیم.

یکی از خبرنگاران به دایی گفت: چرا با صدا و سیما مصاحبه نمی‌کنید که دایی گفت از همکارانتان سوال کنید.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.