وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

در استانه آخرین مسابقه ارتش سرخ در سال کهنه؛ باور کنیم فصل عشق را

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت – دو تیم سپیدرود رشت و خیبر خرم آباد روز دوشنبه در حالی به مصاف هم خواهند رفت که اين بازی از اهميت زيادی برای هر دو تيم و به خصوص سپیدرودی ها برخوردار می باشد.

هر دو تیم چهار امتیاز دارند و خیبر خرم آباد با تفاضل یگ گل بیشتر در رده نخست گروه ایستاده است. این بازی برای ارتش سرخ از این جهت اهمیت دارد که با پیروزی در این میدان نه تنها در کورس قهرمانی یکه تاز خواهد شد، بلکه فاصله خود را با دیگر مدعیان نیز افزایش می دهد.

بوی بهار می آید و ارتش سرخ پس از این بازی خانگی به استقبال نوروز پاک می رود و می خواهد با پیروزی در آوردگاه عضدی هم موقعیت خود را در جدول مسابقات تحکیم نماید و هم اینکه هواداران خود را با یک پیروزی دلچسب و حساس، به استقبال نورز بفرستد.

فرزندان دیار میرزا، امروز در بهترین شرایط روحی و روانی خود قرار دارند و پر انگیزه در این مسابقه حضور خواهند یافت. کادر مربیان و بازیکنان، مسئوليت‌های خود را به خوبی می شناسند و رفتارها، تفکرات و احساساتشان را برای پیروزی در مقابل خیبر خرم به کار می گيرند.

رود خروشان گیلان زمین، به خوبی می داند که نمی توان آينده را پيش‌بيني کرد و هيچ گاه زمان خود را صرف فکر کردن به آينده، پيش بينی و پيشگويی آن نمی کنند، چراکه معتقدند بايد به فکر حال باشند و آينده هنوز از راه نرسيده است و فکر کردن و درگير شدن در افکار آينده، آنها را از تمرکز بر موقعیت خطیر و حساس کنونی شان باز می دارد و به اشتباه مي‌اندازد؛ بنابراین هر بازی سپیدرود چه در خانه و چه در خارج از خانه، یک فینال است و این شعار محوری همه سپیدرودی هاست.

روز دوشنبه، خورشید زودتر و مهربان تر از همیشه بیدار می شود تا خروش هوادارانی که از جای جای گیلان به ورزشگاه پیر عضدی، هجوم آورده اند، را ببیند. تا بنگرد، باری دیگر بزرگی سپیدرود بزرگ را.

سپیدرود عزیز! روز 25 اسفند ماه، روز بزرگی توست. تو حماسه خواهی آفرید. تو ثابت خواهی کرد که بزرگی تو ریشه در بزرگی این مردم دارد. بزرگی تو را پایانی نیست و خدا تو را بزرگ می خواهد.

امروز از آن توست؛ مثل تمام فردا های نیامده، مثل تمام دیروزها، مثل تمام روزها، هفته ها، ماه ها و سال ها.

عاشقانت، تمام فصل های سال، نامت را از بر کرده اند؛ مثل تمام درخت ها و آب ها و شالیزارها.

امروز، روز توست، روز مهربانی تو با جان های عاشق ما.

امروز، روز آشنایی و آشتی لبخند ها و گریه هاست؛ روز شکوفا شدن گل های امید در دامنه نام شکوهمند تو.

امروز، عطر پیروزی تو فراگیر می شود و درختان باغ های آرزو، در شکوه درخشش تو، شکوفه خواهند کرد.

امروز، فروردین از لبخند تو شکوفه و اردیبهشت و خرداد با نفس هایت، میوه پیروزی خواهند داد و شادی این مردم، با لبخندت به نهایت می رسد.

از امروز، شادی های ما آغاز خواهد شد و غم های طولانی را به باد خواهیم سپرد و پس از سال ها کویر سینه هامان، با باریدن باران، سیراب خواهد شد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + سه =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

38 دیدگاه ارسال شده است

 • امید گفت:

  همینقدر بگم تا اینجا زحمت کشیدین اگه تو مرحله دوم ازجان مایه نزارین آب در هاونگ کوبیدن است بچه های سرخ رشت شما متعلق به مردم خون گرم گيلانيد پس تا پای جان بادقت فراوان جان فشانی کنید امروز جنگ بین مردم گیلان با کل ایران است ما مردمانی هستیم بواسطه فرهنگ تمدن و منابع و جاذبه های طبیعی مورد حسادت کل ایرانین ّّپس پیش بسوی یک جنگ تمام عیار

 • مجتبی گفت:

  سپیدرود عزیز! روز ۲۵ اسفند ماه، روز بزرگی توست. تو حماسه خواهی آفرید. تو ثابت خواهی کرد که بزرگی تو ریشه در بزرگی این مردم دارد. بزرگی تو را پایانی نیست و خدا تو را بزرگ می خواهد.

 • کامین گفت:

  درود بر رادنی عزیز: چقدر زیبا چقدر دلپذیر و چقدر حماسی و هیجانی نوشتی . پیروزهای سپیدرود با عشق و قلم تو تفسیر می شوند و خلق موقعیت های اجتماعی برای سپیدرود ریشه در عشق و قهم و تعصب تو دارد . ما هواداران ترا دوست می داریم و روزهای خوشی را برای شما ارزومندیم .

 • الیاس گفت:

  من چند سال است که درگیر فوتبالم اما این جور نوشته ها را ندیده و نخوانده ام . این نوع نوشتن کار آدم عاشقی چون مهندس دیدار است کسی که بی منت و بی ادعا می نویسد و برای ما ابرو می سازد دوستت داریم فرزند عاشق شهر باران

 • سجاد گفت:

  سپیدرود قهرمان

 • نعیمه صالحین گفت:

  احسنت و هزاران درود بر شما که غرور افرینید . دوشنبه پرچم ها به اهتزار می ایند و ما جشن پیروزی خواهیم گرفت .

 • اشکان غایبی ساسانی گفت:

  به نام خداوند جان و خرد
  با کسب اجازه از مدیریت محترم سایت
  در آستانه ی بازی حساس روز دوشنبه ۲۵اسفندماه به آگاهی همه ی هوداران سپیدرود میرسانم که در صورت صعود مقتدرانه ی سپیدرود رشت به لیگ دسته ی یک،اینجانب به آن دسته از هوادارانی که بتوانند بیشترین حدس درست را درباره کل بازیهای سپیدرود و به ترتیب تاپیش از آغاز هر بازی نتیجه ی پیش بینی خود را درباره ی آن بازی با پیامک بفرستند بدون دریافت هیچ هزینه و بدون قرعه کشی تعداد سه کمک 245000هزار ریالی،ده خط سیمکارت همراه اول و پانزده خط سیمکارت ایرانسل اهدا خواهد شد.لذا نتایج هر هشت بازی را پیش از آغاز هربازی به همراه نام و نام خانوادگی خود پیامک کنید
  برای کسب آگاهی بیشتر پرسش خود را با پیامک یا تماس تلفنی با این شماره مطرح نمایید.
  تلفن۲۴ساعته ویژه و انحصاری مخصوص هواداران سپیدرود رشت:09351443746
  این کمترین کاری بود که میتوانستم برای شهرم و مردم متمدن و فرهیخته اش انجام دهم
  با سپاس فراوان برادر کوچکتان اشکان غایبی ساسانی
  The world just iran & rasht

 • داداری گفت:

  خدایا شکرت و نمردیم و دیدیم سپیدرود کبیر چه عزتی یافته است دعا می کنم همیشه پیروز باشید .

 • شادمان گفت:

  شاهکار است این نوشته و خدا قوت ابراران

 • اکرمی گفت:

  به این میگن یک کار حسابی و حرفه ای . قبل از بازی با ایجاد فضای حماسی و عاطفی هم بازیکنان و هم مردم و هواداران بر اهمیت بازی آگاه میشوند و هم روحیه می گیرند و هم قدرت مقاومتشان بالا می رود. نتیجه این می شود که سپیدرود با یار دوازدهم در روز دوشنبه بر رقیب خود غلبه می کند

 • هرمز گفت:

  باشگاه های دیگر شیوه های تبلیغ و بسیج هواداران را از سایت سپیدرود یاد بگیرند . غنیمیت است این رادنی دیدار . خدا حفظش کند .

 • نوعدوست گفت:

  با حضور خود در روز دوشنبه با کمک هواداران و غیرت و شهامت و ایستادگی بازیکنان و مدیرتی خدشه ناپذیر کادر فنی ، خیبر را فتح خواهیم کرد و یک گام به ارزوی خود نزدیک خواهیم شد .

 • دلزنده گفت:

  سپیدرود عزیز تو آن قدر مهربانی که قلم از توصیف تو عاجز است . ترت با همه وجود دوست دارم

 • زارع گفت:

  پیروزی از آن ماست و با حضور پرشمار در عضدی خیبررا فتح می کنیم

 • گلرخ گفت:

  عشق است سپیدرود

 • اشکان غایبی ساسانی گفت:

  به نام خداوند جان و خرد
  نمیدانم سپیدرود برای هوادارانش چه ارزشی دارد اما برای من حس غریبیست.گویا گمشده ای در ژرفای تاریخ دارم که در سپیدرود میجویمش.حسی که نمیتوان بر زبان جاری و ساری ساخت.بلکه این راز سر به مهر را تنها چشمان میخوانند و دلها در می یابند.امروز اگر چه داماش عزیزمان مساوی کرد اما به جرات میتوانم بگویم که طی یکسال گذشته این بهترین مسابقه ای بود که از داماش دیدم چرا که حضور افشین چاووشی شادی و احساس و غرورم را دو چندان کرده بود.آیا روزی فرا خواهد رسید که دوباره به سطح نخست فوتبال ایران بازگردیم و من وقتی در تهران هستم با غروری صدچندان بگویم من رشتی هستم یک داماشی یک سپیدرودی یک عاشق واقعی…..؟
  اگر چه امروز مردان جلگه در مصاف با مردان کویر با وجود همه ی کوشش هاشان به تساوی رسیدند اما ایمان دارم که روز دوشنبه در مصاف با خیبر خرم آباد لرستان،ما پیروزیم زیرا از بسیاری جهات در درازای تاریخ اثبات نموده ایم که از آنان برتریم.این برتریها عبارتند از؛
  در عرصه ی ورزشی حضور در تمامی رشته ها و لیگها با مردان و زنان رشتی
  درعرصه ی سیاست و حکمرانی،دارا بودن حکومتهای پرقدرت وایران ساز و مهرگستر آل بویه و آل زیار و… وقرمانانی همچون آبتین و فریدون کیانی و مازیار و بابک خرمدین و … در حالیکه لرها فقط یکبار دارای قدرت شدند و آن هم حکومت کوتاه مدت زندیه بود
  در عرصه ی ادب و فرهنگ چه بگویم از بس که بی شمارند.امثال؛استاد معین،استاد ابراهیم پورداوود،پروفسورها سمیعی،اکبرزاده و رضا،پهلوان نامجو،آذراندامی،محمود بهزادآرسن میناسیان و هزاران شخصیت علمی و ادبی و هنری و ورزشی دیگر
  حال با این عقبه ی تاریخی درخشان شایسته نیست روز دوشنبه پیروز از زمین مسابقه خارج شویم؟
  خادم ناچیزتان؛
  اشکان غایبی ساسانی
  بامداد۲۴اسفند۳۷۵۲ایرانی/۲۷۱۴مادی
  برابر با۱۳۹۳خورشیدی و۱۰۳۰رشتی

 • سیاهکلی گفت:

  میایم تایگوییم عاشقانه دوستت داریم سالهاست که منتظر خروشان شدنت بودیم میایم تابگوییم سپیدرود محبوب گیلان است میایم ازشهر گیل ودیلم سیاهکل میایم و عاشقانه تشویقت میکنیم.ارتش سرخ گیلان.سرور کل ایران

 • جعفرتجلی راد گفت:

  جوانی چون یخی بود، آب شد رفت”
  چوگل، همچون بهار بی تاب شدرفت”
  چو نوري بود، تنین اندازو روشن”
  شبی در آسمان،مهتاب شدرفت” چورودي زنده ازآب روان بود”
  به روزي از قضا بی آب شد رفت”
  چودنیائی پراز رنگین گمان بود”
  به چشمی، لحظه اي،چون خواب شدرفت”
  چوپروازي درآن خواب گران بود” به یك لرزه دمی، بی خواب شدرفت”
  جوانی را رها، دریاب دریاب”
  كه تاروزي نگوئی خواب شد رفت
  سروده اي ازجعفرتجلي راد “رها”

 • ميرزا گفت:

  خواهشا” ورزشگاه مي ريد حداقل احترام همديگه رو داشه باشيد…

 • ميرزا گفت:

  خواهشا”

 • ميرزا گفت:

  اگر داماش سقوط كنه بايد فاتحه اين فوتبال خوند ..

  صدا و سيما به خاطر سانسور رسانه اي باران در مورد داماش رتبه اول استاني بهش رسيد…تيم باخته همه شون خوشحال و مي خندن .
  دلقكهاي سيرك غيرتشون از اينا بيشتره…خيانت به چي مي گن….

  اي خدا از اين جماعت نامرد نگذر …

 • Mammad_Ba گفت:

  دوستان عزیز لطفا به دوستان و آشنایان خودتون اطلاع رسانی کنید تا استادیوم پر بشه.سپیدرود برای صعود نیاز به حمایت بیشتر هواداران داره.به امید صعود.به امید جشن صعود در عضدی
  زنده باد سپیدرود…
  ایراااااااان سپیدرود…

 • فرهادسپیدرود گفت:

  به امید پیروزی ارتش سرخ…یا رستم دستان

 • اشکان غایبی ساسانی گفت:

  o< — <
  / / /
  ] [ ( ) ] [
  / \ / \ / \
  تشیح جنازه خیبر خرم آباد بر فراز دستان سپیدرود رشت
  سه بر صفر میزنیم.

 • sadegh_asheri گفت:

  با لطف خدا،همت و غیرت بچه ها،حمایت هواداران خونگرممون به لیگ یک صعود میکنیم و جواب خورموج و اراک و … رو تو زمین میدیم.

  هوادار با غیرت وعده ما فردا در جهنم سبز عضدی.
  از نظر من بازی با لرستان و اراک بازی های شیش امتیازی ما هستن و باید هجومی بازی کنیم تا به امید خدا نیمه اول کار خرم آباد ویکسره کنیم.
  یک یا علی دیگر تا لیگ یک…

 • سمیعی گفت:

  همراه و همسو و یکصدا فریاد می زنیم از عمق جان سپیدرود قهرمان

 • حریری گفت:

  سلام و درود. چشم حسود کور و خدا پشت و پناه ارتش سرخ

 • احمد گلی گفت:

  ما فقط هوش و حواسمون سپیدروده و نباید غافل بشیم از بداندیشی بدخواهان . محکم باشییم و مقاوم

 • خرمی گفت:

  ما از آستانه اشرفیه به عضدی می اییم و سپیدرود عزیز را تشویق می کنیم .

 • راسخی گفت:

  سلام . سپیدرود پیروز خواهد شد با دعای خیر این مردم و خیبر را فتح خواهیم کرد با درایت مربیان و مقاومت بازیکنان و حمایت هواداران

 • اشکان غایبی ساسانی گفت:

  به نام خداوند جان و خرد
  با درودهای خالصانه و صادقانه

  سپیدرود رشت نماینده ی ارزشمند سرزمین گیلان باستانی و بزرگ است که اگر آن را در مقیاس جغرافیایی کنونی فرض کنیم از باکو تا کرج و از خلخال تا خراسان شمالی را شامل میشود.ما فرزندان آل زیار و مرداویج و قابوس و وشمگیر و آل بویه و بابک خرم دین و سرزمین گیلان باستان و مروارید درخشان این سرزمین یعنی رشت،پشتیبانی همه جانبه ی خود را از تیم محبوبمان سپیدرود رشت رشت رشت را اعلام میداریم.
  ما پیروزیم چون فرزندان نسل بهامند دیروزیم
  با سپاس فراوان
  خادم ناچیزتان
  اشکان غایبی ساسانی
  تلفن؛09351443746

 • فرهاد گفت:

  فردا به استادیوم می رویم تا به صعود تیمی کمک کنیم که از سال 1355 دنبالش دویده ایم. سپیدرود رود همیشه خروشان گیلان زمین عشق بی پایان گیلانیان بهترین ها را برایت آرزو داریم. به امید پیروزی در بازی فردا

 • مجتبی .ا گفت:

  سلام بر عاشقان سپیدرود،فردا اگه از آسمون سنگ هم بباره میریم ورزشگاه.فردا عضدی واسه حریف میشه جهنم.بیاد شعار قدیمی:سپیدرود تو ایسی قهرمان،گل بزن امر یادگار

 • armin گفت:

  بین همه ی تیمای دنیا بین همه ی تیمای دنیا
  عشقست داماشو عشقست سپیدرود من از تمام هواداران میخوام چ داماش و چ سپیدرود فردا به ورزشگاه بیایم تا سال 93 رو خوب به پایان برسونیم. دنیا فقط رشت. داماش+سپیدرود=رشت

 • آرمان گفت:

  من اخرشم جوابمو نگرفتم!!!!!!!

  چرا این سایت تالار گفتمان نداره؟؟؟؟

  چرا هیچوقت هیچکی نیست جواب سوالات هوادارانو تو این سایت بده؟؟؟

 • دانیال گفت:

  به امید پیروزی سپیدرود

 • میثم گفت:

  زاکان جان شیمی ماران..آب شیمی دست داریدی بنید زمین بایید ورزشگاه..ترا بوخدا نیگید نزدیک عیده کار داریم گرفتاریم..ا عید همیشه نها..اما ا سه امتیاز د وانگرده..پس جان شیمی همه کس بایید ورزشگاه..ا بازی ببریم راحت بیشید فرسید گل گل چهارشنبه و عیدا

 • کوروش گفت:

  به امید پیروزی سپیدرود در بازی امروز وصغود تیم محبوبون