وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

رای ۲۶۵ میلیون تومانی مهدوی برعلیه باشگاه سپیدرود!

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودکمیته وضعیت فدراسیون پس از شکایت بازیکن پیشین باشگاه سپیدرود بر علیه این باشگاه رای سنگین ۲۶۵ میلیون تومانی صادر کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت، محمدرضا مهدوی بازیکن پشین باشگاه سپیدرود رشت بابت دو فصل و نیم حضور در سپیدرود بر علیه باشگاه سابق به کمیته وضعیت فدراسیون شکایت کرد و در نهایت این کمیته رای ۲۶۵ میلیون تومانی برعیله سپیدرود صادر کرد.

این رای در حالی صادر شده است که مهدوی بابت دو فصل و نیم حضور در باشگاه سپیدرود رشت بخش زیادی از رقم قرارداد خود را دریافت کرده بود.

قرارداد مهدوی در فصل ۹۵-۹۶ در لیگ دسته اول ۱۳۰ میلیون تومان بوده که توانست ۵۰ درصد مبلغ قرارداد را دریافت کند.

مهدوی بابت نیم فصل حضور در لیگ برتر ۹۶-۹۷ موفق شد ۱۰۰ درصد مبلغ قرارداد خود را از باشگاه سپیدرود دریافت کند.

مهدوی در فصل ۹۷-۹۸ لیگ برتر که منجر به سقوط سپیدرود شد با باشگاه قرارداد ۲۵۰ میلیون تومانی منعقد کرد که ۵۰ میلیون تومان آن را در ادامه پس از حضور علی کریمی به سپیدرود تخفیف داد و از مجموع ۲۰۰ میلیون تومان مبلغ قرارداد، بیش از ۷۰ میلیون تومان به مهدوی پرداخت شده بود.

به این مبلغ پرداختی باید دو جریمه ۱۰ درصدی شکست سنگین برابر استقلال (در زمان مدیرت علی کریمی) و جریمه ۲۰ درصدی سقوط بر مبنای درج شده داخل قرارداد را نیز اضافه کرد.

بدین تریتب مبلغ طلب مهدوی از سپیدرود بسیار پایین تر از رای کمیته تعیین وضعیت خواهد بود که به دلیل در اختیار نداشتن برخی از مستندات دوران مالکیت علی کریمی در باشگاه سپیدرود، چنین رایی از سوی کمیته وضعیت برعلیه سپیدرود صادر شده است!

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 5 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است