وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

شکایت علی حسام از سپیدرود!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاههای مورد شکایت اعلام کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، براساس رای صادر شده در پرونده شکایت علی حسام از باشگاه سپیدرود رشت، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۱۵ میلیون ریال بابت قرارداد پرداخت نشده در حق خواهان به انضمام مبلغ ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* در پی شکایت هیات فوتبال استان خوزستان از باشگاه فولاد خوزستان، کمیته وضعیت پس از بررسی پرونده باشگاه فولاد خوزستان را به پرداخت مبلغ ۲ میلیارد و ۳۳۵ میلیون و ۶۴۰ هزار ریال بابت مانده قرارداد مورخ ۱۶ خردادماه ۹۶ و مبلغ ۴ میلیارد و ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بابت مانده قرارداد مورخ ۲۶ تیرماه ۹۷ و پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۴۵۵ میلیون ریال بابت خسارت وارد به ورزشگاه غدیر که مجموعا به میزان ۷ میلیارد و ۸۰۳ میلیون و ۱۴۰ هزار ریال و پرداخت مبلغ ۱۵۶ میلیون و ۶۲ هزار و ۸۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* با توجه به شکایت باشگاه پیکان از سایپا، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۷۵۰ میلیون ریال بابت ۳ سال حق آموزش مهیار جباری به انضمام مبلغ ۱۵ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان (باشگاه پیکان) محکوم شد. همچنین با توجه به واریز علی الحساب ۵ میلیون ریال به حساب فدراسیون، خواهان مکلف به پرداخت مبلغ ۱۰ میلیون ریال بابت الباقی هزینه دادرسی پیش از اجرای رای در حق فدراسیون فوتبال است.

* در پرونده شکایت مهدی نادری نسب از باشگاه ماشین سازی تبریز ، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۸۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت دعوی خواهان را نسبت به مابقی خواسته به میزان یک میلیارد و ۴۹۰ میلیون ریال مردود اعلام و قابل رسیدگی نمی داند.

آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.