وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

شکایت کوروش ملکی و محمدصادق رفیعی از باشگاه سپیدرود

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودکمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاههای مورد شکایت اعلام کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره به شرح زیر است:

*براساس رای صادر شده در پرونده شکایت کوروش ملکی از باشگاه سپیدرود رشت،  این باشگاه محکوم به پرداخت مبلغ ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۷۴ میلیون و ۱۲۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی شد.

*در پی شکایت محمدصادق رفیعی از باشگاه سپیدرود رشت، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۵ میلیون و ۴۵۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم گردید.

*با توجه به شکایت حامد نوری از باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه به پرداخت ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. همچنین نورمحمدی محکوم به پرداخت مبلغ ۵۸ میلیون و ۸۶۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق فدراسیون فوتبال شد.

*در پرونده شکایت سعید حیدری از باشگاه داماش گیلانیان، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به انضمام مبلغ ۳۰ میلیون و ۵۲۰ هزاریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم گردید.

*با توجه به شکایت پرویز کریمی از باشگاه نود ارومیه، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام پرداخت ۳۸ میلیون و ۳۶۸ هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − دوازده =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.