وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

علی کریمی جز کدام باند است!؟

ورزش ۱۱ / امیر دریکوند

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – گفته ها و ادعاهای علی کریمی رفته رفته در عملکردش تناقض ایجاد کرده است، حضور دوباره اش در باشگاه سپیدرود رشت خیلی ها را دچار سردرگمی کرده تا شایعه های زیادی پیرامون او بوجود بیاید.

همزمان با تغییرات مدیریتی در باشگاه سپیدرود رشت علی کریمی به عنوان سرمربی جدید سرخ های گیلان معرفی شد تا شروع کار رامین رضایی دوست قدیمی جادوگر فوتبال ایران مصادف شود با اولین تمرین این اسطوره در رشت.

کمی به عقب بازگردیم، به دعوا های کریمی با جواد تن زاده مالک قدیمی سپیدرود و آن افشاگری ها، از منتشر کردن قرارداد و خداحافظی از هواداران سپیدرود گرفته تا مصاحبه های تند علی کریمی از شرایط این باشگاه پرهوادار که توانسته بود محبوبیت خاصی را در آنجا پیدا کند.

به نظر می رسید  کریمی چون دیگر افرادی که با آنها درگیر شده بود هرگز دیگر پشت سرش را هم نگاه نکند و سپیدرود را برای همیشه به دست فراموشی بسپارد؛ اما اینگونه نشد! جادوگر این بار سیاستی جدید را در پیش گرفت!

علی کریمی و امامی فر

حضور دوباره امامی فر و آن کادر مورد علاقه کریمی خبر از آن می داد که کریمی جز نزدیکان خود به هیچکس اعتماد ندارد، به هر حال او یاران وفادار خود را می خواست! اما اینکه چه اتفاقی در سپیدرود شکل گرفته بود که کریمی برای حضور دوباره در آن راضی شده بود بسیار عجیب و مشکوک به نظر می آید!

اگر فوتبالی هم بخواهیم این ماجرا ها را بررسی کنیم حضور علی کریمی در سپیدرود از دیگر مربیان مثبت تر بوده است، او  در بدو حضورش در باشگاه سپید رود توانست از خانه آبادانی ها یک امتیاز ارزشمند را کسب کند.

شاید پاسخ کریمی در این مقطع این باشد که برای یاری به تیم شهر زادگاهش حاضر به پذیرش دوباره این مسئولیت شده است! اما سپیدرود روزهای بدتر از این را هم داشت! چرا در آن زمان علی کریمی روی خود را از سپیدرود بازگرداند؟!

علی کریمی

با حضور رامین رضایی چه تغییری در شرایط سپیدرود حاصل شده است؟ به ادعای خداداد عزیزی آنها حتی هزینه سفر با اتوبوس به شهرستان ها را هم ندارند! بسیاری از بدهی های هنگفت بر روی دستشان باقی مانده و به زودی بحرانی بی سابقه گرفتارشان خواهد شد!

کریمی محال است ندانسته پای به چنین مهلکه ای بگذارد! ادعا ها و گفتار جادوگر با عملکردش بسیار متناقض است، او می داند که در این مسیر پر از چاله است؛ او می داند که سپیدرود در چه شرایطی قرار دارد؛ اعتبارش را هم هرگز بی دلیل به میان نمی آورد.

در این فعل و انفعالات سپیدرود چه اتفاقی رخ داده که کریمی را به بدین سرعت و همزمان با حضور رضایی بر روی نیمکت سرخ های رشت نشانده است؟ مشخصا در سپیدرود باند بازی وجود دارد، چرا که کریمی هنوز از راه نرسیده ۴ بازیکن این تیم را اخراج کرد!

او با باند مد نظر خود فقط کار می کند! برای چه؟ در این مخروبه رو به زوال چه اتفاق خوشی برای مردی که دائما سخن از عدالت به میان می آورد، در پشت پرده رخ داده است؟

علی کریمی

کریمی برای سال ها نسبت به باند بازی برخی افراد که به حق هم اعتراض می کرد، فریادش سر به فلک کشیده بود! اما خود او امروز دقیقا مشابه رفتار همان افراد عمل کرده است!

رابطه کی روش و مهدی تاج یک رابطه گرم و صمیمی است، همانند رابطه کریمی و رضایی! با همان استدلال های خودش آیا علی کریمی محکوم به باند بازی نمی توان باشد؟

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

6 دیدگاه ارسال شده است

 • وحید گفت:

  به نظر من این متن ها به ضرر آرامش سپیدرود است
  خوشبختانه تیم در حال خارج شدن از بحران است

 • نبی زاده گفت:

  دوست من
  هیچکس بدش نمیاد از بحران خارج بشه

  اما واقع بین باشیم
  با اوضاعی که برای سپیدرود درست کردند حد اقل تا آخر لیگ بعد خارج شدن از بحران برای سپیدرود فقط یک رویای قشنگه

  همین

 • گیله مرد گفت:

  نیازی نوبو ا متنه بنید!!! نیبیشتن کس ای چی خوره بگفته، هر چی کی هر کسی خوره ایته جایی گوفتاندره حتی اگر هم دوروس ببه دلیلی نیه کی شیمی سایته مین بنید انه!!!

 • گیله مرد گفت:

  واقعا این سایت رسمی باشگاه سپیدرود هستش؟آقا جان ، ابرار ، پیبه برار ، آخه چی کودن دری؟
  هر متنی که اسم سپیدود توشه باید کپی کنی اینجا بزاری؟کدوم سایت باشگاه ایران میاد اینجوری خود زنی میکنه؟این کار اول نیست. قبلا هم از این کارها کردی

 • محمدسپيدرودي گفت:

  بخدا ک این نبی زاده همون تن زادس…این سایت شک ندارم مدیرش یا تن زادس یا حقوق بگیرشه..خجالت بکشید حیا کنید تورو قرآن..اون تن زاده متوهم و دروغگو چرا نمیره از رشت؟؟

 • ماهری گفت:

  یکی باید از این نبی زاده بپرسه چه قدر از تن زاده پول گرفته چرت پرت و دری وری ها را مینویسه
  امیدوارم سایت را از شما جاهلان و نادانان پس بگیرند
  بیغیرت ها حیا کنند سپیدرود را رها کنند