وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

فدراسیون دست از سر سپیدرود بر نمی دارد: جریمه پشت جریمه برای سرخ پوشان

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودکمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم سپیدرود رشت صادر کرد و سپیدرود رشت باید جریمه ۳۰۰ میلیونی به فدراسیون بپردازد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، دیدار تیم های شهرداری بندرعباس و سپیدرود رشت که قرار بود ۱۶ تیرماه برگزار شود به دلیل‌عدم شرکت تیم سپیدرود رشت برگزار نشد و اکنون سپیدرود رشت باید جریمه ۳۰۰ میلیونی به فدراسیون بپردازد.

دیدار تیم‌های شهرداری بندرعباس و سپیدرود رشت که قرار بود ۱۶ تیرماه برگزار شود به دلیل عدم شرکت تیم سپیدرود رشت برگزار نشد، تیم سپیدرود رشت بازنده این دیدار با نتیجه سه بر صفر بوده و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند، این رای قابل تجدیدنظر خواهی است.

پیش از نیز نیز فدراسیون فوتبال سپیدرودی‌ها را مورد لطف خود قرار داده بود و برای دیدار سپیدرود رشت و علم و ادب تبریز که در تاریخ ۹ تیرماه برگزار شد، تیم علم و ادب به دلیل سو رفتار تیمی مطابق ماده ۵۸ به پرداخت ۳۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

علاوه بر عکاس باشگاه سپیدرود، اسماعیل بابازاده مدیر و مهرداد خادمی سرمربی این تیم به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه هرکدام به استناد ماده ۵۵ به یک جلسه محرومیت و پرداخت پنجاه میلیون ریال محکوم شدند.

همچنین علیرضا نظیف کار مربی و احمدرضا فیروزی پزشک تیم سپیدرود رشت نیز با تخلف مشابه یعنی بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به استناد ماده ۵۵ به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۵۰ میلیون ریال محکوم شدند.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است