وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

قرارداد بدون مبلغ ثبت نمی شود / بازیکنان سرباز بعد از اتمام خدمت باید تیم قبلی برگردند

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال منع ثبت قراردادهای بدون مبلغ در تمامی رده های فوتبال کشور را به سازمان لیگ ابلاغ کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال بر این اساس پیرو درخواست کمیته  وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال ، ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی به سازمان لیگ برتر فوتبال ایران اعلام کرد که از ثبت قراردادهای بدون مبلغ مطلقا در تمامی رده های سنی جلوگیری شود.

بر این اساس با توجه به مشاهده مواردی از قراردادهای ارائه شده بدون درج مبلغ یا عدم تطبیق مبلغ قرارداد ثبت شده با توافق واقعی اشخاص، همچنین با عنایت به اینکه این امر سبب مغایرت توافقات واقعی اشخاص با قراردادهای ثبت شده می گردد و منجر به ایجاد مشکلات عدیده در حوزه های مختلف از جمله مراجع قضایی و رسیدگی فدراسیون فوتبال خواهد شد همچنین با توجه به آمره بودن مقررات مالیاتی کشور، لازم است از ثبت هرگونه قرارداد بدون مبلغ مطلقا در تمامی رده های سنی خودداری شود.

ملاک رسیدگی و اتخاذ تصمیم در خصوص هر قرارداد تنها مبلغ ثبت شده نزد سازمان لیگ خواهد بود.

محمودزاده: بازیکنان سرباز بعد از اتمام خدمت باید تیم قبلی برگردند

مدیر کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: هر بازیکنی که به عنوان سرباز در یک یگان خدمتی حضور دارد باید بلافاصله بعد از اتمام دوران خدمت سربازی اش به باشگاه ثابت و تحت قرارداد خود برگردد.

فریبرز محمودزاده در گفت و گو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد وضعیت سه بازیکن سرباز تیم ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: در مورد وضعیت بازیکنان سرباز در لیگ برتر باید بگویم هر بازیکنی که به عنوان سرباز در یک یگان خدمتی حضور دارد باید بلافاصله بعد از اتمام دوران خدمت سربازی اش به باشگاه ثابت و تحت قرارداد خود برگردد این مساله در مورد سه بازیکن سرباز ذوب آهن یعنی احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی فر و مهدی مهدی پور هم صدق می کند.

وی افزود: اگر یگان خدمتی برای بازیکن سرباز اضافه خدمت نیز در نظر بگیرد بازیکن در دوره اضافه خدمت نمی تواند دیگر برای آن باشگاه بازی کند و باید به قرارداد خود با باشگاه قبلی متعهد باشد.

مدیر کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ تصریح کرد: سازمان لیگ اجازه تخلف را به هیچ باشگاهی در این زمینه نخواهد داد.

محمودزاده ادامه داد: حضور این سه بازیکن سرباز ذوب آهن در تراکتورسازی و بازی آنها در فصل گذشته برای تیم تبریزی کاملا قانونی بوده و هیچ تخلفی در این زمینه صورت نگرفته است زیرا این بازیکنان به عنوان سرباز در یگان مربوطه خدمت مقدس سربازی را طبق قوانین مصوب جمهوری اسلامی ایران و مجوزهای صادره از سوی ستاد کل نیروهای مسلح انجام دادند.

ذکر این نکته هم ضروری است که در دو فصل اخیر مجوزهای لازم از سوی این ستاد برای باشگاه تراکتورسازی به صورت سالانه در خصوص جذب و استفاده بازیکن سرباز صادر شده و برای فصل ۹۹-۹۸ نیز باید ابتدا مجوز از سوی ستاد کل نیروهای مسلح برای جذب بازیکن سرباز صادر شود. فصل گذشته بر اساس مصوبه ستاد نیروهای مسلح تراکتورسازی مجاز به جذب ۵ بازیکن سرباز بود.

مدیر کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: تصویب قوانین خدمت مقدس سربازی مربوط به نهادهای بالادستی نظام جمهوری اسلامی ایران است که همه باید به این قوانین احترام بگذاریم و فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال ایران نیز از این امر مستثنی نبوده و باشگاه ذوب آهن نیز در همین راستا این سه بازیکن را در اختیار باشگاه تراکتورسازی قرار داد که بعد از اتمام خدمت سربازی شان باید به باشگاه ذوب آهن برگردند.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 5 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.