وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

محمودزاده : ۱۶ مرداد آخرین فرصت تیم های لیگ دسته اولی است

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مسئول مسابقات لیگ دسته اول فوتبال گفت: تیم‌های لیگ یک فقط تا ۱۶ مرداد برای ثبت قرارداد ۱۴ بازیکن فرصت دارند و در صورتیکه تیمی فهرست بازیکن ارایه ندهند تیم دیگر جایگزین خواهد شد.

فریبرز محمودزاده در مورد وضعیت تیم های لیگ دسته اول گفت: طبق اعلام قبلی شنبه آینده مسابقات لیگ دسته اول قرعه کشی می شود و ۲۶ مرداد هم لیگ یک شروع می شود.

اکنون هم ریاست محترم سازمان لیگ نامه ای به باشگاه ها ارسال و اعلام کرده طبق مصوبه هیات رئیسه سازمان لیگ ، باشگاه ها حداکثر تا روز ۱۶ مرداد فرصت دارند تا فهرست حداقل ۱۴ نفره از بازیکنان شان را در کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ ثبت کنند.

اگر باشگاهی تا روز ۱۶ مرداد فهرست بازیکنان خود را ارایه ندهند از جدول لیگ کنار گذشته می شوند.

وی افزود: تاکید جناب بهاروند رئیس محترم سازمان لیگ بر اجرای این مصوبه هیات رئیسه است تا دیگر شاهد اتفاقی نظیر کنار رفتن تیم های نفت تهران و مشکی پوشان نباشیم.

این دو تیم به دو رده پایین تر سقوط کردند اما در این فصل اگر تیمی تا روز ۱۶ مرداد فهرست بازیکنان خود را( حداقل ۱۴ نفر) را به کمیته نقل و انتقالات ارایه نکند از جدول کنار می رود و طبق قوانین بین المللی تیم دیگری جایگزین آن خواهد شد و لیگ ۱۸ تیمی برگزار باقی خواهد ماند.

مسئول مسابقات لیگ دسته اول در مورد اینکه برخی تیم ها قصد واگذاری امتیاز خود را به استان یا شخص دیگری دارند گفت: در این چند روز شاهدیم در رسانه ها مطالبی منتشر می شود که برخی تیم ها قصد فروش و یا انتقال امتیاز خود را دارند اگر پروسه نقل و انتقال این تیم ها تا روز ۱۶ مرداد انجام نشود و یا اداره کل ورزش و جوانان استان یا هیات فوتبال استان با این انتقال موافقت نکنند در آنصورت بعد از ۱۶ مرداد مدارک از تیمی تحویل گرفته نمی شود.

بنابراین تیم هایی که قصد نقل و انتقال دارند باید قبل از ۱۶ مرداد این پروسه را نهایی کنند. ضمن اینکه تا امروز هیچ مکاتبه ای برای نقل و انتقال تیمی به سازمان لیگ ارایه نشده است.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 18 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.