وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

مدیرعامل سپیدرود: پاشازاده با ما قرارداد دارد و نمی دانم چطور به شاهین رفته است!

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودمدیرعامل سپیدرود از انتخاب پاشازاده به عنوان سرمربی شاهین ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت: این مربی با ما قرارداد دارد و نمی‌دانم چطور می‌گویند به شاهین رفته است.

افشین ناظمی درباره پیوستن مهدی پاشازاده به تیم شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: اصلاً از این موضوع خبر ندارم! نمی‌دانم چطور می‌گویند به شاهین پیوسته است! او با ما قرارداد دارد و برایش کارت صادر شده است، نمی‌دانم چطور می‌گویند به شاهین رفته است.

وی افزود: روز گذشته از باشگاه شاهین با ما تماس گرفتند اما مخالفت کردم و دیگر خبری نشد. نمی‌دانم چطور می‌گویند به شاهین رفته است. پاشازاده تازه دو هفته است سرمربی تیم ما شده و با ما قرارداد دارد و برنامه تمرینی هم به ما داده است.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود در پاسخ به این پرسش که چه اقدامی انجام خواهد داد؟ گفت: اصلاً فکر این اتفاق را نکرده بودیم. نمی‌دانم چه بگویم.

ناظمی گفت: مخالف جدایی پاشازاده بودیم و این موضوع را به خودش هم اعلام کردیم، اما او تصمیم گرفت بدون رضایت ما از سپیدرود جدا شود.

افشین ناظمی درباره جدایی پاشازاده از این تیم گفت: پاشازاده قراردادش را با ما فسخ نکرد و به شاهین شهرداری رفت. ۱۰۰ درصد بابت کاری که انجام داده از او شکایت خواهیم کرد.

ناظمی در ادامه گفت: روز گذشته با پاشازاده صحبت کردیم و بحث رفتنش به شاهین شهرداری منتفی شد. حتی مسئولان شهری بوشهر نیز با من تماس گرفتند و من هم مخالفتم را با جدایی پاشازاده اعلام کردم.

مدیرعامل سپیدرود رشت افزود: با کمک پاشازاده برای تیم برنامه ریزی کرده بودیم و من هم وقتی خبر رفتن او به شاهین شهرداری را در سایت‌ها خواندم تعجب کردم. هیچ رضایت نامه ای برای رفتن پاشازاده صادر نکرده ایم.

او در پاسخ به این سوال که آیا در قرارداد پاشازاده بند فسخ وجود دارد گفت: در قرارداد پاشازاده با سپیدرود هیچ بند فسخی وجود نداشت و ۱۰۰ درصد این موضوع را پیگیری خواهیم کرد تا حق سپیدرود و هوادارانش ضایع نشود.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفت =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.