وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان: متقاضیان خرید سپیدرود رشت تا وقت اداری شنبه تقاضای خود را به اداره کل تقدیم کنند

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودمریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در گفتگویی اختصاصی با برنا اظهار داشت: تیم سپیدرود رشت شرایط واگذاری را دارد و مقرر گردیده تیمی با هماهنگی نهادهای مختلف و ذیربط برای واگذاری این تیم تصمیم گیری نمایند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری برنا گیلان؛ مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان در گفتگویی اختصاصی با برنا در خصوص شرایط واگذاری تیم سپیدرود رشت و روند آن اظهار داشت:

یک تیم حسابرسی مسایل مالی تیم سپیدرود را مورد بررسی قرار داده و میزان بدهی ها و قراردادهای واقعی این تیم دقیقا مبلغ آن مشخص شده است و سپیدرود رشت تقریبا در شرایط واگذاری قرار دارد و افرادی هم از دو مسیر مختلف تقاضای خرید تیم را دارند و پیگیر هستند.

وی در خصوص تصمیم گیرندگان و نقش نهادهای مختلف در واگذاری سپیدرود افزود: مقرر شده که کمیته ای تشکیل شود با هماهنگی فرمانداری شهرستان رشت، اداره کل ورزش و جوانان استان، هیات فوتبال گیلان و عزیزان حوزه ی نظارتی و امنیتی و نماینده ی محترم دادستانی تا بتوانیم با توجه به اینکه وضعیت مالکیتی سپیدرود نیز به سرانجام باید برسد در خصوص مالکیت این تیم تصمیم بگیریم.

بخشی ادامه داد: افرادی که تمایل و آمادگی خرید تیم را دارند می توانند درخواست خود را به صورت مکتوب به اداره کل ورزش و جوانان اعلام کنند و قطعا در کمیته مذکور مورد بررسی قرار می گیرد و اگر وضعیت مالی و امنیتی آنان مورد تایید قرار بگیرد قطعا می توانند در این مسیر به تیم سپیدرود کمک کنند.

وی افزود: تیم سپیدرود تیمی ریشه دار است و همه ی ما علاقمندیم که اتفاقات خوبی برای این تیم رقم بخورد و جایگاه خود را در لیگ های کشوری پیدا کند.

بخشی در خصوص دیگر تیم شهر رشت داماش گیلان و وجود متقاضیانی برای خرید این تیم و بردن امتیاز آن به خارج از استان گفت : در خصوص تیم فوتبال داماش گیلان تاکنون هیچ خریداری به اداره کل ورزش و جوانان استان مراجعه نکرده و قطعا هیچ فردی نمی تواند تایید کند که امتیاز تیم داماش که با سختی های فراوان کسب شده در استان گیلان و مدیر عامل و مالک این تیم زحمات زیادی را کشیده اند تا تیم به این جایگاه برسد به این سادگی امتیازش از استان خارج شود و ما در خصوص تمامی تیم های استان این حساسیت را داریم که باید همچنان حفظ شوند و در سطح استان فعال باشند.

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در زمینه ی روند بازسازی استادیوم عضدی رشت گفت: سکوهایی که ریخته شده بود در حال بازسازی است و روند بتن ریزی و شمع کوبی آن در حال انجام است.

قرارداد پیمان با پیمانکار یکساله است. پیمانکار یک پیمانکار بومی است و بلافاصله پس از شروع قرارداد کار را آغاز کرده است خوشبختانه پروژه را به سرعت پیش می برد و تمام تلاشمان را می کنیم که اعتبارات سال ۹۸ را ظرف ۶ ماه به جمع بندی برسانیم تا بتوانیم اعتبار سال ۹۹ را هم که با زحمات زیاد مسوولین استانی و قول مساعدی که دکتر نوبخت برای تخصیص مرحله دوم اعتبارات عنوان کرده اند ان شاالله بتوانیم مبلغ بعدی را نیز با اعتبار ایجاد سه سکویی که کاملا ریخته شده جمع بندی کنیم و به بهره برداری برسانیم.

وی در خصوص جلسه ی امروز خود با فرماندار شهرستان رشت در خصوص تیم سپیدرود گفت: در مورد نهایی شدن نحوه انتخاب خریدار مواردی مطرح شد و متقاضیان محترم می توانند تا پایان وقت اداری روز شنبه ۲۹ شهریور ماه تقاضا و طرح و برنامه ی خود را به صورت مکتوب به اداره کل ورزش و جوانان استان تحویل دهند و در نحوه خصوص پرداخت بدهی های تیم سپیدرود و برنامه ای که برای پیشبرد شرایط و آینده تیم دارند به صورت طرح و برنامه مطرح کنند و درخواست های رسیده به اداره کل در کمیته ی ذکر شده مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت صلاحدید افراد در زمینه ی مالی و امنیتی تیم به فرد مربوطه واگذار خواهد شد.

وی تاکید کرد: امیدواریم واگذاری سپیدرود رشت با توجه به متقاضیانی که اعلام آمادگی می شوند تسریع گردد تا این تیم  فصل نقل و انتقال و شروع لیگ را از دست ندهد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.