وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نتایج هفته هشتم لیگ دسته دوم + برنامه هفته نهم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودتیم فوتبال سپیدرود رشت موفق شد تا با برتری برابر فولادنوین جایگاه خود را در جمع تیم های بالانشین لیگ دسته دوم تثبیت کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت، نتایج کامل مسابقات هفته هشتم لیگ دو در دو گروه الف و ب به شرح زیر است:

گروه الف:

یکشنبه ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۱

🔸پاس همدان ۱ – نود ارومیه ۱
⚽️گلزنان تیم میزبان: محسن وفایی
⚽️گلزنان تیم میهمان: اکبر صفرزاده(P)
🔴کارت قرمز: اکبر صفرزاده – حسین پرورش (نود)

🔸شهید اورکی اسلامشهر ۱ – ایمان سبز شیراز ۱
⚽️گلزنان تیم میزبان: مهدی رنجبر
⚽️گلزنان تیم میهمان: بابک عبدالله زاده

🔸مس سونگون ورزقان ۲ – اترک بجنورد ۱
⚽️گلزنان تیم میزبان: علی فتحی – حسین قره داغی
⚽️گلزنان تیم میهمان: مهدی غلامیان

🔸بعثت کرمانشاه ۲ – پانیک تالش ۱
⚽️گلزنان تیم میزبان: ایوب سبحانی پور (۲گل)
⚽️گلزنان تیم میهمان: علی اشرف
🔴کارت قرمز: محمدجواد لورایی (پانیک)

🔸سپیدرود رشت ۱ – فولاد نوین اهواز ۰
⚽️گلزنان تیم میزبان: فرید امیری
🔴کارت قرمز: حسن هوری (سرمربی فولادنوین)

🔸اسپاد الوند تهران ۲ – ویستاتوربین تهران ۰
⚽️گلزنان تیم میزبان: رضا رحمتی – علیرضا ملکی

گروه ب:

شنبه ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۱

🔸شهدای رزکان البرز ۰ – نفت و ‌گاز گچساران ۳
⚽️گلزنان تیم میهمان: سعید کریمی – جلیل پناهی (P) – خیرالله ویسی آرا

🔸نیروی زمینی تهران ۰ – شهرداری بندرعباس ۰
🔴کارت قرمز: امیر خلیفه اصل (سرمربی شهرداری بندرعباس)

یکشنبه ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۱

🔸شهرداری بم ۱ – داماشیان رشت ۰
⚽️گلزنان تیم میزبان: حسن جرجندی

🔸شهدای بابلسر ۱ – شهرداری نوشهر ۰
⚽️گلزنان تیم میزبان: حسین غضنفری

🔸شهید قندی یزد ۲ – آریو اسلامشهر ۰
⚽️گلزنان تیم میزبان: عادل سرشار – سیدجواد شفیعی پور

⏰پایان بازی
🔸شهرداری ماهشهر ۲ – کیان سام بابل ۰
⚽️گلزنان تیم میزبان: رسول سعدیان نیا – سجاد جوادی

⏰پایان بازی
🔸شاهین تابان بوشهر ۰ – مس نوین کرمان ۱
⚽️گلزنان تیم میهمان: کیوان کدخدازاده
🔴کارت قرمز: کیوان خداخدازاده

هفته نهم

دوشنبه ۱۴ آذر

نود ارومیه – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴ – ورزشگاه تختی ارومیه

شهرداری بم-داماشیان گیلان- ساعت ۱۴- ورزشگاه ارگ بم

پانیک تالش- شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه پوریای ولی تالش

ویستا توربین تهران- مس سونگون- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران

فولاد نوین اهواز- اسپاد الوند تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

اترک بجنورد -فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بجنورد

ایمان سبز شیراز – پاس همدان – ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

سه شنبه ۱۵ آذر

شهرداری بندرعباس- شهدای بابلسر- ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

شهرداری نوشهر – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا نوشهر

کیان سام بابل – شهید قندی یزد- ساعت ۱۴- ورزشگاه هفت تیر بابل

مس نوین کرمان – شهدای رزکان البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری  کرمان

آریو اسلامشهر – شاهین تابان بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام خمینی(ره) اسلامشهر

داماشیان گیلان – نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت

مناطق نفت خیز جنوب – شهرداری بم- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدای نفت گچساران

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.