وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نتایج کامل هفته دوم لیگ دو + برنامه هفته سوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – تیم سپیدرود در هفته دوم لیگ دسته دوم ایران علی رغم ارایه یک بازی برتر به تک امتیاز خارج از خانه رضایت داد.

نتایج کامل هفته دوم لیگ دسته دوم به شرح زیر است:

دوشنبه ۲۴ مهر

کیان سام بابل (شهدای ساری) ۱ – ۱ سپیدرود رشت

گلزن تیم میزبان: قدیر آقاجانی
گلزن تیم میهمان: حسین قره داغی(P)

پاس همدان ۰ – ۰ شهدای رزکان البرز

شهرداری بندرعباس ۰ – ۱ شهرداری ماهشهر

گلزن تیم میهمان: احمد داغری

سه شنبه ۲۵ مهر

اترک بجنورد ۰ – ۰ بعثت کرمانشاه

چوکا تالش ۱ – ۲ شهدای بابلسر

گلزن تیم میزبان: حمید خدابنده لو
گلزنان تیم میهمان: حسین غضنفری – فرزاد طاهری

ستارگان بهمن جوان تهران ۱ – ۰ نیروی زمینی تهران
گلزن تیم میزبان: علی اسفندیاری
کارت قرمز: مهدی زارع (نیروی زمینی

کویر مقوا تهران ۱ – آکادمی کیا ۰
گلزن تیم میزبان: مهدی مومنی

اسپاد تهران ۲ – شهرداری همدان ۱
گلزن تیم میهمان: ابراهیم غلامی نژاد

سامیت نو تهران (تهران یاسا) ۰ – ۰ شهرداری بم

فولاد نوین اهواز ۳ – ۰ آینده سازان اردبیل

گلزنان تیم میزبان:میرحسین لازری – امیر معاوی -‌ محمد غلامزاده

شاهین تابان بوشهر ۳ – پترو پالایش شازند ۴
گلزنان تیم میزبان: مهدی قاسمی(۲گل)، محمدرضا بازیار
گلزنان تیم میهمان: مهدی حبیبی، مرتضی سنجانکی

چهارشنبه ۲۶ مهر

نیکا پارس چالوس ۲ – فولاد هرمزگان ۰
گلزنان تیم میزبان پیمان پورصادقی، جابر نصیری

شهید قندی یزد ۱ – نود ارومیه ۲
گلزنان تیم میزبان: حمید نعمتی
گلزن تیم میهمان: مهدی سواری، آرمین مصطفوی

شناورسازی قشم ۲ – شهرداری نوشهر ۰
گلزنان تیم میزبان: هادی دهقانی

هفته سوم:

سه شنبه ۲ آبان

سپیدرود رشت – پاس همدان – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید عضدی رشت

ستارگان جوان – ایران سلامت ایرانیان – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه مرغوبکار تهران

کیا تهران – سرخ پوشان اطلس طلایی – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه بعثت تهران

شهرداری همدان – ارتک بجنورد – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید حاجی بابایی
کویر مقوا تهران – اسپاد الوند تهران – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه نفت تهرانسر

شهرداری بم – چوکا تالش – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه فجر بم

شهرداری ماهشهر – کیان سام بابل – ساعت ۱۷- ورزشگاه شماره یک نفت امیدیه

چهارشنبه ۳ آبان

آینده سازان اردبیل – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی اردبیل

نیروی زمینی تهران – شهدار رزکان البرز – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه غدیر تهران

شهدای بابلسر- فولاد نوین اهواز – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر

شهرداری نوشهر – شهید قندی یزد – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهدا نوشهر

نود ارومیه – شاهین تابان بوشهر – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی ارومیه

بعثت کرمانشاه – نیکا پارس چالوس – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

فولاد هرمزگان – شناور سازی قشم – ساعت ۱۷- ورزشگاه خلیج فارس هرمزگان

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.