وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نتایج کامل هفته چهاردهم لیگ دسته دوم + جدول و برنامه بازی ها

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته چهاردهم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور که از روز دوشنبه آغاز شده بود، بعد از ظهر روز سه شنبه با انجام 10 بازی پیگیری شد و دو مسابقه هم به دلیل عدم حضور تیم های مهمان لغو شدند. با انجام مسابقات امروز، تغییراتی در جدول رده بندی مسابقات به وجود آمد.

نتایج کامل مسابقات هفته چهاردهم لیگ دسته دوم و جدول رده بندی مسابقات بدین ترتیب است:

گروه اول
* کارون خوزستان 1 – پرسپولیس گناوه 1
* بعثت کرمانشاه 2 – شهرداری بندرعباس 2
* یاران غدیر هشتگرد 0 – ملی پوشان تبریز 2
* برق نوین شیراز 0 – نیروی زمینی تهران 1
* اکسین البرز 3 – شهرداری کاشان 0

گروه دوم
* شهرداری تبریز 2 – شهرداری ماهشهر 3
* پتروکیان شوشتر – تربیت نوین یزد (لغو شد)
* کارگر بنه گز 1 – شهرداری کامیاران 3
* پارس جنوبی جم 1 – بادران تهران 1
* کیمیا فرایند تهران 1 – سردار بوکان 0

گروه سوم
* نفت امیدیه 0 – کاسپین قزوین 1
* نفت نوین آبادان 4 – نسل ابومسلم مشهد 0
* شهرداری جویبار 0 – مقاومت تهران 0
* هف سمنان 0 – نفت و گاز گچساران 3
* استقلال آبی تهران 0 – کارا شیراز 1

گروه چهارم
* فولاد نوین اهواز 0 – توسعه کیش 1
* پیام وحدت کاشمر 0 – رهپویان رضوانشهر 0
* الوند همدان 0 – شهرداری ارومیه 2
* سپیدرود رشت 3 – خلخال دشت خلخال 2
* شاهین بوشهر – صنعت ساری (لغو شد)

برنامه ادامه بازی ها:

معوقه از هفته دهم

دوشنبه ۵ بهمن ۹۴

الوند همدان- سپیدرود رشت- ساعت  ۱۴:۰۰- ورزشگاه قدس همدان

شهرداری ارومیه- رهپویان رضوانشهر- ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه تختی ارومیه

کاسپین قزوین- مقاومت تهران – ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
کارگر بنه گز- شهرداری تبریز- ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه شهداء بنه گز بوشهر

معوقه از هفته یازدهم

خلخال دشت خلخال- پیام وحدت کاشمر- ساعت۱۴:۰۰ –  ورزشگاه تختی خلخال

برنامه هفته پانزدهم

سه شنبه۱۳ بهمن ۹۴

 شهرداری ارومیه- سپیدرود رشت- ساعت -۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختی ارومیه

خلخال دشت خلخال- شهرداری بوشهر ۱۴:۰۰ – ورزشگاه  تختی خلخال اردبیل

رهپویان رضوانشهر- صنعت ساری- ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه  معلم  رضوانشهر

توسعه (شاهین)کیش- الوند همدان – ساعت ۱۴:۰۰-ورزشگاه المپیک کیش

پیام وحدت کاشمر- فولاد نوین اهواز – ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه آزادی کاشمر

ملی پوشان تبریز- شهرداری کاشان- ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه تختی تبریز
شهرداری جویبار- هف سمنان – ساعت ۱۴:۰۰-ورزشگاه سراج کلا جویبار
کارا شیراز- نفت نوین آبادان – ساعت۱۴:۰۰-ورزشگاه بعثت شیراز
تربیت نوین یزد – کارگر بنه گز – ساعت ۱۴:۰۰-ورزشگاه پاک نژاد یزد
شهرداری بندر عباس- اکسین البرز- ساعت۱۴:۰۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس
نفت و گاز گچساران- نفت امیدیه- ساعت۱۴:۰۰- ورزشگاه شهداء نفت گچساران
نیروی زمینی تهران- کارون اهواز- ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه شهدای نزاجا تهران
کیمیا فرآیند تهران- پترو کیان (ماهان) شوشتر- ساعت۱۴:۰۰- ورزشگاه اتکا تهران
مقاومت تهران- نسل ابومسلم مشهد- ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه ۵آذر تهران
کاسپین قزوین- استقلال آبی ب تهران- ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
یاران غدیر هشتگرد- آینده سازان برق جدید شیراز – ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه  شریعتی کرج
پرسپولیس گناوه- بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه سراجی گناوه بوشهر
شهرداری کامیاران- شهرداری تبریز- ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه  آزادی کامیاران
سردار بوکان- بادران تهران- ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه وحدت بوکان آ.غربی
شهرداری ماهشهر- پارس جنوبی جم- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  شهدا ماهشهر

جدول کامل گروه های چهارگانه لیگ دسته دوم آزادگان فصل 94-95

گروه نخست

ردیف تیم بازی ها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
1 شهرداری بندرعباس 14 10 3 1 24 8 16 30
2 اکسین البرز 14 8 5 1 22 8 14 29
3 بعثت کرمانشاه 14 6 7 1 19 9 10 25
4 نیروی زمینی تهران 14 7 3 4 21 13 8 24
5 برق نوین شیراز 14 5 4 5 13 9 4 19
6 ملی پوشان تبریز 14 4 5 5 9 13 -4 17
7 پرسپولیس گناوه 14 4 4 6 10 19 -9 16
8 کارون خوزستان 14 4 3 7 13 17 -4 15
9 شهرداری کاشان 14 2 5 7 16 23 -7 11
10 یاران غدیر هشتگرد 14 0 1 13 8 36 -28 1

گروه دوم

ردیف تیم بازی ها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
1 کیمیا فرایند تهران 14 9 4 1 25 9 16 31
2 شهرداری ماهشهر 14 8 3 3 25 14 11 27
3 پارس جنوبی جم 14 7 4 3 15 5 10 25
4 بادران تهران 14 7 4 3 21 14 7 25
5 سردار بوکان 14 6 3 5 11 11 0 21
6 شهرداری کامیاران 14 5 3 6 19 18 1 18
7 پتروکیان شوشتر 13 5 3 5 16 15 1 18
8 شهرداری تبریز 13 3 6 4 11 12 -1 15
9 کارگر بنه گز 13 1 1 11 9 24 -15 4
10 تربیت نوین یزد 13 0 3 10 4 34 -30 3

گروه سوم

ردیف تیم بازی ها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
1 نفت و گاز گچساران 14 7 5 2 15 9 6 26
2 نفت نوین آبادان 14 6 5 3 18 13 5 23
3 کارا شیراز 14 6 5 3 17 13 4 23
4 نفت امیدیه 14 5 5 4 18 13 5 20
5 کاسپین قزوین 13 3 8 2 8 6 2 17
6 شهرداری جویبار 14 4 5 5 10 11 -1 17
7 استقلال آبی تهران 14 4 4 6 16 17 -1 16
8 هف سمنان 14 2 9 3 11 16 -5 15
9 مقاومت تهران 13 3 3 7 11 17 -6 12
10 نسل ابومسلم مشهد 14 3 3 8 9 18 -9 12

گروه چهارم

ردیف تیم بازی ها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
1 شاهین بوشهر 13 7 3 3 21 14 7 24
2 سپیدرود رشت 13 7 3 3 17 12 5 24
3 توسعه کیش 14 6 5 3 19 13 6 23
4 رهپویان رضوانشهر 13 6 4 3 15 14 1 22
5 فولاد نوین اهواز 14 5 4 5 20 18 2 19
6 خلخال دشت خلخال 13 4 5 4 16 15 1 17
7 پیام وحدت کاشمر 13 4 4 5 21 22 -1 16
8 شهرداری ارومیه 13 4 4 5 14 15 -1 16
9 صنعت ساری 13 2 5 6 10 18 -8 11
10 الوند همدان 13 1 3 9 14 26 -12 6

نتایج کامل هفته چهاردهم لیگ دسته دوم + جدول و برنامه بازی ها
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

2 دیدگاه ارسال شده است

  • حسین بچه ساغریسازان گفت:

    سلام بر دوسنان فقط سپیدرودی.لیگ 1 داریم میایم.تیم اول رشت سپیدرود رشت

  • عباس سحرخیز از قزوین اصلیت رشتی گفت:

    عشق است سپیدرود تو رو خدا امسال بیاید لیگ یک فقط رشت واصیلترین تیم رشت