وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نظرمحمدی: پیراهن نداشتیم، با لباس خیس به میدان آمدیم / پاسخی جز احترام برای مایلی‌کهن ندارم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرمربی سپیدرودی ها معتقد است که سه امتیاز بازی سخت این تیم در بابل و برابر تیم خونه به خونه در آینده به درد این تیم خواهد خورد و تاثیر خود را پایان لیگ نشان خواهد داد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از “ورزش سه”، سپیدرودی ها در دیدار روز گذشته خود موفق شدند در برابر تیم قدرتمند خونه به خونه به پیروزی برسند و حضور خود را در صدر جدول رده بندی به تثبیت برسانند. علی نظرمحمدی، سرمربی این تیم که در این بازی حواشی بسیاری را حول خود دید و برای دومین بار از روی نیمکت تیمش اخراج شد درباره شرایط فعلی تیمش و حواشی بازی برابر خونه به خونه به اظهار نظر پرداخت.

این شهامت را دارم از داور عذرخواهی کنم

بعد از خطای شدیدی که بازیکن خونه‌به‌خونه آن هم به دلیل لغزندگی زمین روی پویا نزهتی انجام داد به کنار خط آمدم و به آقای حق‌وردی گفتم که باید بازی را نگه دارد تا بازیکن مان هرچه زودتر مداوا شود. نزهتی شرایط بدی داشت و ضربه بدی به شکمش خورده بود که اگر پزشک بالا سر او نمی‌رفتم ادامه کار برای او سخت‌تر می‌شد. داور می‌دانست که نوع آسیب دیدگی نزهتی در آن صحنه شدید بود پس انتظار می‌رفت خطا گرفته شود و ایشان باید بازی را قطع می‌کردند چراکه توپ هم در مرکز زمین بود، موقعیت گل هم نبود که بگوییم آوانتاژشان باعث تغییر نتیجه می‌شد. البته باید بگویم که آقای حق وردی از دوستان خوب بنده و یکی از داوران کاربلد و مودب فوتبال ایران هستند، بابت عصبانیت و برخوردم با ایشان از اینجا معذرت می‌خواهم و این شهامت را دارم که از ایشان عذرخواهی کنم.

برای دومین بار است اخراج می شوم

این دومین باری بود که در رقابت‌های لیگ آزادگان اخراج می‌شدم. حساسیت مسابقات بالا رفته توقعات زیاد است و مربیان هم یک ظرفیتی دارند و تنش واکنش‌ها  به طبع زیاد خواهد بود و در بعضی اوقات این موضوع و رفتارهای مناسب با جریان بازی نیست و به دلیل نقض قانون و اعتراض مربی، داور مربیان را به سمت سکوها هدایت می‌کنند.

این سه امتیاز راه را برای ما هموار می کند

همه بازی های نیم فصل دوم سخت است، کلا امتیاز گرفتن یا امتیاز دادن در نیم فصل دوم به سختی انجام می شود، یکسری تیم برای صعود می جنگند و یکسری تیم ها برای سقوط نکردن می جنگند و این رقابت را شدید می کند و امتیازگیری سخت می شود. ۳ امتیاز این بازی آن هم در بیرون از خانه، در دیدارهای آینده خیلی بیشتر خودش را نشان می‌دهد و باعث موفقیت ما می شود و راه را در ادامه برای ما هموار می کند تا به موفقیت های بیشتر برسیم.

مایلی کهن با مصاحبه های تند همه را رنجانده است

از زمان بازی‌های آسیایی ۱۹۹۶ امارات که آقای مایلی‌کهن سرمربی تیم‌ملی بودند ایشان را خیلی دوست داشتم و به ایشان ارادت دارم. در آن زمان آقای مایلی‌کهن مهره‌های خوبی را تیم‌ملی آورد که در ادامه با همان بازیکنان ایران به جام‌جهانی راه پیدا کرد ولی ایشان در چند وقت گذشته با مصاحبه‌های تندشان همه را زیر سوال بردند و همه را از خودشان رنجانده‌اند، از جمله روسای فدراسیون، وزارت ورزش، آقای پروین و حالا آقای کی‌روش سرمربی تیم‌ملی که فوتبال ایران را با تلاش زیاد به فوتبال روز دنیا نزدیک کرده است.

فوتبال ایران با کی روش پوست اندازی کرد

کارلوس کی‌روش فوتبال ایران را با پوست اندازی و معرفی مهره‌های جوانی مثل میلاد محمدی، علیرضا جهانبخش، امید ابراهیمی و محمدرضا اخباری، علیرضا بیرانوند و سایر بازیکنانی تیم‌ملی به فوتبال متحول کرده است. کی‌روش زحمات زیادی برای تیم‌ملی می‌کشد و آقای مایلی‌کهن با صحبت‌هایشان ایشان را را زیر سوال می‌برند. در جای دیگر امیر عابدینی و امیر قلعه‌نویی، علی دایی و … را زیرسوال می‌برند و یک حواشی‌ای را ایجاد می‌کنند.

ای کاش مایلی کهن نمی گذاشت هوادارانشان توهین کنند

بعد از بازی با ملوان من به هیچ عنوان نگفتم که آقای مایلی‌کهن سیاه کار یا سفیدکار هستند من فقط گفتم ایشان که اخلاق‌مداری را سرلوحه خود قرارداده‌اند در این بازی به عنوان بزرگتر تیم به سمت هوادارانشان می‌رفتند و اجازه چنین توهین‌هایی را به من و تیمم نمی‌دادند در حالی فاصله نیمکت تا تماشاگرنماها برای آرام کردن اوضاع زیاد نبود و ایشان به راحتی با درخواست آرام بودن انزلی‌چی‌ها می‌توانستند از توهین‌ها و ناسزاهایی که به من داده می‌شد بکاهند. باید خاطرنشان شوم که بنده در بازی برگشت‌مان در تاریخ ۵ شهریورماه زمانی که همین تماشاگرنماها به بازیکنان ملوان توهین می‌کردند به سمتشان رفتم و آنها را به آرامش دعوت کردم آقای مایلی‌کهن به حرمت آن حرکتم از هوادارانشان نخواستند که به من توهین نکنند و از آنها نخواستند که دست از فحاشی بردارند حالا به آقای مایلی‌کهن بابت آن صحبت‌هایم برخورده است. صحبت‌هایی مختلف درباره گفته اند که بنده به کسوت ایشان و بزرگتر بودنشان احترام می‌گذارم و دیگر نمی‌خواهم به گفته‌های ایشان دامن بزنم و پاسخی به جز احترام به ایشان بدهم.

با لباس خیس به میدان رفتیم

دوستان درباره مشکلات مالی سپیدرود صحبت کرده‌اند به آنها می‌گویم می‌توانند با درخواست از هیات فوتبال قراردادهای بازیکنان و پرداختی‌هایشان را نگاه کنند و پی به اوضاع و شرایط سپیدرود ببرند. ما هیچ امکاناتی در این تیم نداریم که با نیم نگاهی به بازی مقابل خونه‌به‌خونه به آن پی خواهید برد؛ بچه‌ها در این بازی لباس نداشتند و در نیمه دوم با لباس‌هایی خیس‌ به زمین رفتند. ایشان همه را بزرگنمایی و دروغ می دانند به خودشان اجازه می دهند که همه حرف‌های خودشان را باور داشته باشند و خواهند از دریچه و منطق خودشان همه چیز پذیرفته شود. اما به اعتقاد خودم منطق من هم قابل احترام است و ایشان باید به آن احترام بگذارند تا قابل احترام باشند.

فوتبال دنیا به مربیان جوان رو آورده است

عنوان کرده اند علی نظرمحمدی به تازگی مربیگری را آغاز کرده و جوان است و بی‌تجربه. اکنون فوتبال دنیا رو به جوانگرایی آورده است البته کارنامه من در این دو سالی که مربیگری کردم مشخص است. علی نظرمحمدی با تمام مشکلاتی که در رشت وجود داشته چه سخت افزاری، مالکیتی و مالی موفق عمل کرده، سوال من این است آیا بزرگ‌های فوتبال که خودشان سرد و گرم چشیده‌اند، نباید به حمایت ما بیایند؟ در واقع آنها نمی‌توانند موفقیت‌های من را ببینید و می خواهند کارهایی که من انجام دادم، را لوث جلوه دهند و خودشان را در چشم دیگران بزرگ کنند.

نمی توانم تظاهر کنم

معتقدم باطن خیلی مهمتر از ظاهر آدم‌هاست. قلب من صاف است شاید نمی توانم تظاهر کنم به خوبی و خوب بودن، اما همیشه با منش انسانی که از بزرگترها و پیشکسوتانم یاد گرفتم این را به اثبات رساندم.

همه یادشان رفته سپیدرود چه بوده

همه اهالی فوتبال یادشان رفته سپیدرود به چه شکلی با چه مشکلاتی در  پیش فصل بسته شده است. همه مشکلات، همه کمبودهای سپیدرود مانع راه این تیم قرار گرفت؛ اما این مسائل پشت نتایج خوبمان گم شده است و همین امر توقعات را از ما بالا برده است. عدم تمرکز، آرامش بازیکنان و کادرفنی سپیدرود همه از مهمترین اصل نتیجه‌گیری است که امیدوارم هواداران مشکلات سپیدرود را ارزیابی کنند و بعد از این تیم متوقع باشند. همه تلاش خودمان را برای خوشحالی و نتیجه گیری سپیدرود انجام می دهیم؛ اما مشکلات مالی یکی از مهمترین اتفاقاتی است اگر برطرف نشود، کم‌کم و به مرور زمان ما را در نتیجه‌گیری دچار مشکل خواهد کرد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

15 دیدگاه ارسال شده است

 • محمد گیلانی گفت:

  محمد مایلی کهن ادم رک و صادقی هست و جوج. البته اگر فهم و استدلال درست نباشه صداقت بدرد هیچی نخواهد خورد.
  خوبی امثال مایلی کهن اینه که وقتی عصبانی بشن هرچی که میدونند یا فکر میکنند که میدونند رو میگن. بر ضد سپیدرود حرفایی زد که مال خودش نیست مربوط به اون جمع همیشه تنگنظر متوقع ناسالم دور و برشه که احتمالا هروز تو گوشش اینارو میخونن.

 • احمد گفت:

  مشکل ما از بیرون نیست.مشکل از داخل هست.همونایی که به اسم طرفداران سپیدرود و فوتبال رشت و شهر رشت بخاطر حل مشکلات رشت از اطراف اومدن و دور یه میز ۱۵ نفری جمع شدن و کارشون شده تخریب.در ظاهر طرفدار و در باطن تخریب سپیدرود یا تخریب کسی مثل دکتر ثابت قدم شهردار محبوب رشت که در یکسال سابقش کلی تحول در شهر ایجاد کرد و یکسال تمام منتظر اجازه از شورا!!!ماند تا بلکه بتواند سپیدرود رو زیر چتر حمایت شهرداری بیاورد که اخر هم نتوانست.و تخریبها هنوز هم ادامه دارد تا زمانیکه در خانه ها بمانیم و در پای صندوقهای رای؛ شورای دلسوز (مثل شورای شهر تهران) برای شهر خود انتخاب نکنیم.

 • دختر سپیدرودی گفت:

  این پروژه شکست خورده اتحاد با ملوان به مسخرگی اینه که بگیم پرسپولیس و استقلال باید باهم متحد بشن برضد شهرستانیها چون همشهرین!!یعنی کسی به تهران میخنده که دو تیمش ضد هم هستن؟حالا که این ۲تیم اصلا مال یه شهر هم هستن نه مال دو نقطه یه استان.این دو تیم حتی تو بازیهای اسیایی ارزوی باخت همو دارن اخه تا کی میخواید نظریه های احمقانه اتحادی بدین بسه.

 • گلاب گفت:

  بعضیها آب را گل آلود میکنند تا عمیق به نظر بیاد )دختر سپید رودی(

 • فراز گفت:

  آقای مایلی کهن به شدت انسان رو به فکر فرو می بره.
  چرا؟؟
  خب:
  این آقا هر چی دلش می خواد بدون اینکه مزه مزه کنه و بخواد بهش فکر کنه به زبون میاره(درست مثل بچه ها).اما مشکل اینجاست که در واقع ایشون بچه نیست و چون یه سنی ازش گذشته, زدن هر نوع حرفی باعث تحریک و پاسخ گویی از طرف شخص مقابل میشه و ممکنه در جامعه تبعاتی رو براش بهمراه بیاره.
  آقای مایلی کهن با زمین و زمان درگیره:
  علی دایی
  علی پروین
  امیر قلعه نویی
  کالوس کیروش
  … و حالا علی نظر محمدی.
  هر توهین و رفتار ناپسندی که وجود داشته باشه رو ایشون دست کم یه بار انجام داده.
  می خوام نظرتونو در مورد اهانت های این آقا به امیر قلعه نویی جلب کنم: کوتوله و ..!!!
  بعد..
  همه ی این هنجارشکنی هارو انجام میده, روز بعد گل و کمپوت می خره میره بیمارستان عیادت همون آدما.چرا؟ که بگه من شخصیت انسان دوستی دارم.
  اما به این جور شخصیت ها میگن دوگانه.
  دوباره فرداییش به همون شخص و خونوادش بدترین توهین هارو میکنه(دست خودش نیست.می دونی؟)
  حالا ام رسیدیم به دربی.
  آقای مایلی کهن در حالی صحبت از فحاشی بی وقفه ی تماشاگران سپیدرود می کنه که چشمش رو کاملا به سمت سکوهای میهمان بسته بوده ظاهرا!
  دوستان؟ من یه سؤالی از شما که تو استادیوم بودین دارم:
  آیا لحظه ای بود که سنگی از طرف تماشاگران ملوان نیاد به سمت تماشاگران اون دور و بر سپیدرود؟؟
  آیا لحظه ای بود که بدترین فحاشی ها به سمت سپیدرود شنیده نشه؟؟
  (اونایی که استادیوم بودن بگن) اون پلاستیکی که هواداران ملوان زحمت کشیدن پر از ادرارش کردن و بعدش پرتاب کردن رو سر سپیدرودی ها چطور؟
  راستی..
  چه خبر از اون همه صندلی ای که ملوانی های محترم(!) شکوندن و انداختن پایین؟؟
  حالا سؤال من اینه:
  من نمی گم هواداران سپیدرود فحاشی نکردن و ..
  ولی آقای مایلی کهنی که همیشه دم از اخلاق مداری و روحیه ی پهلوانی می زنه(و در واقع هرگز هم انجامش نمی ده), با چه رویی میاد میگه که:
  کل ورزشگاه یکسره داشت بما اهانت می کرد و من جو ورزشگاه رشت رو در هیچ جای ایران ندیدم!!!!
  ناموسا با اون سوابق درخشان ملوان در زمینه ی اهانت ها و توهین ها و دردسرایی که واسه همه ی تیما تو انزلی ایجاد کردن و بعضا به پلیس ضد شورش و گاز اشک آور و شکستن اون همه صندلی و گله ی مربیای شهرای دیگه و .. کشیده شده, باز این آقا میاد از جو اینجا گله می کنه و فراموش می کنه خودشون ۹۰ دقیقه داشتن چه کار می کردن…
  .
  .
  .
  .
  .
  آقای مایلی کهن:
  لطفا در کنار ادعاهای پهلوان منشانه و اخلاق مدارانت, کمی هم از چاشنی عمل بهره بگیر و با زمین و زمان درگیر نباش.
  آقای مایلی کهن:
  اگه از پسر همسایه بابت رفتار ناپسندش گله می کنی, به پسر خودتم که استاد بزرگ همون رفتارای زشته , اعتراض کن.
  آقای مایلی کهن:
  لطفا مرد باش.

 • sadegh گفت:

  حاجی الکی فوتبال محمد مایلی ماستمال.

 • حسنی گفت:

  مشکل طرفداری از یک تیم بخصوص مثلاً سپید رود در رشت نیست طرفداران فوتبال رشتی عادت دارند توهین کنند.سال۹۲ پرچم بزرگ یک کشور بیگانه وارد استادیوم در بازی داماش و ملوان شد.کسی نپرسید پرچم به آن بزرگی دست چه کسی بوده است و چه کسی وارد استادیوم کرده است . توهین ناموسی در رشت ظاهراً با طنز و لودگی اشتباه گرفته می شود

 • فرهاد گفت:

  دختر سپیدرودی خوشت اومد دستتو رو کردم خانوم تراختوری؟ راستی تراختورتونم که به خاک سیاه نشست ???

 • دختر سپیدرود گفت:

  اچه ربطی داشت؟زیادی مواد میزنی آقای فرهادملوان اونی که دستش رو شده و الان تو پوست خودش داره نمیگنجه تویی اره من از اتفاقی که برای عرعرسازی تبریز افتاده متاسفم میدونی چرا؟چون ۲تا بازیکن سرباز پرسپولیسو غصب کرده بودن حالا چی میشه؟لاشخورسازی تبریز تنها تیم نظامی لیگ برتره و اونا مجبورن برا ادامه فوتبال بیان لیگ۱و از اونجا که فجر وضعش خرابه میرن شلخت میفهمی؟

 • ابرار ابای گفت:

  دختر سپید رودی سلام ازاینکه عاشق سپدرودی خیلی خوشحالم ولی ازاینکه بجای طرفداری ازتیمت وکری خواندن درست وحسابی بدون ادب و رقابت خوب همش دنبال ……هستی خیلی متاسفم دنبال ارشاد وموعظه نیستم ولی خوبه دنبال روی پدران ونیاکانمان باشی

 • یاسر گفت:

  فکر کنم فصل نقل و انتقلات لیگ یک تموم شده دختر سپیدرود نگران نباش

 • دختر سپیدرودی گفت:

  فصل تموم شده ولی بازیکن ازاد میتونن بگیرن

 • دختر سپیدرودی گفت:

  شما داوری بازی جم رو دیدی به نظرت این صحنه ها رو مقایسه کن با هر بازی که یه پنالتی الکی برا ملوان میگیرن این فوتبال کجاش سالمه؟کجاش رقابته؟کجاش کری هست؟همش جنگه ابای ابرار خان هوقت همه چی عادلانه و سالم شد منم پیرو نیاکان میشم

 • محسن گفت:

  عضو کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال اعلام کرد: احمد نوراللهی، امید عالیشاه و هاشم بیک‌زاده در فصل ۹۶-۹۵ به هیچ تیم دیگری نمی‌توانند بروند.
  هوشنگ نصیرزاده در مورد وضعیت احمد نوراللهی، امید عالیشاه و هاشم بیک‌زاده در تراکتورسازی اظهارداشت: طبق آیین‌نامه نقل و انتقالاتت هر بازیکن فقط می‌تواند در یک فصل در ۲ باشگاه بازی کند که این ۳ بازیکن هم برای تراکتورسازی و هم برای باشگاه سابق خود بازی کرده‌اند. به همین دلیل آنها تا پایان فصل ۹۶-۹۵ نمی‌توانند به هیچ باشگاه دیگری حتی در لیگ‌های پایین‌تر بروند.

  وی ادامه داد: براساس قراردادی که این بازیکنان با باشگاه تراکتورسازی دارند، باشگاه باید به تعهدات مالی‌اش در قبال آنها عمل کند و آنها تا پایان فصل فقط باید در تمرینات تیم شرکت کنند و اجازه حضور در مسابقات رسمی را ندارند.

 • دختر سپیدرودی گفت:

  مربی ملوان اعلام کرد از حضور ۲ بازیکن سرباز تراکتورسازی در تیمش استقبال می کند.
  بعد از محرومیت قطعی تراکتورسازی از ۲ پنجره نقل و انتقالات و باطل شدن کارت بازی احمد نوراللهی و امید عالیشاه، حالا این ۲ بازیکن احتمالا راهی تیم نظامی دیگری خواهند شد. یکی از این تیمها ملوان است که بازیکنان سرباز را جذب می کند.

  در همین راستا نادر فریادشیران، مربی ملوان در این باره به خبرنگار کاپ گفت: ما قبل از رفتن این ۲ بازیکن به تراکتورسازی آنها را می خواستیم و گفتیم که سرباز ملوان شوند اما باران چشمه و آجرلو دست به دست هم دادند و این ۲ بازیکن را به تراکتورسازی بردند، در حالی آن تیم بازیکن کم نداشت. قبلا هم سروش رفیعی را به تراکتورسازی داده بودند.

  وی افزود: من با مایلی کهن در این باره صحبت نکردم اما شخصا می گویم که از انتقال عالیشاه و نوراللهی به ملوان استقبال می کنیم.