وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نورشرق: جلسه مسئولان فدراسیون با باشگاه ها برای بررسی قرارداد بازیکنان فوتبال

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودرئیس کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال از نشست عوامل این فدراسیون با باشگاه ها برای بررسی عقد قراردادها با بازیکنان خبر داد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری فارس جمشید نورشرق در خصوص مشکلاتی که باشگاه ها برای عقد قرارداد با بازیکنان دارند و البته معمولا این قراردادها به ضرر باشگاه ها است اظهار داشت:

ما پرداخت های باشگاه های مان با کشورهای دیگر فرق دارد و قراردادهایی که بسته می‌شود در خیلی از موارد به دلایل وضعیت اقتصادی باشگاه ها، اجرا نمی‌شود و منجر به شکایت می شود.

یکی از اولویت‌های آقای نبی که به تازگی دبیر کل فدراسیون فوتبال شده است همین بوده و ما از هفته آینده جلساتی را با باشگاه‌ها خواهیم داشت تا وضعیت قراردادهای بازیکنان داخلی و خارجی آنها را بررسی کنیم.

وی افزود: باشگاه ها فصلی قرارداد می بندند چون نمی توانند حقوق هفتگی و ماهیانه به بازیکنان خود پرداخت کنند. اگر توصیه های فدراسیون توسط باشگاه ها جدی گرفته شود از بار مالی آنها کاسته می‌شود و من امیدوارم این سیاست بر فوتبالمان حاکم شود.

نوررشرق خاطر نشان کرد: مثلا ما در این مدت مشاهده کردیم رقم قراردادها برخی از بازیکنان با باشگاه‌ها بی جهت بالا است. مثلا باشگاه هیچ چشم اندازی نسبت به اجرای آن قرارداد ندارد.

رئیس کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که اول باید درآمد باشگاه ها مشخص شود و سپس با بازیکن و مربی قرارداد بسته شود گفت:

آنچه که مهم است باید توجه کنیم که وضعیت مالی باشگاه‌ها چگونه است. مدیران باشگاه ها باید قراردادهایی امضا کنند که در توانشان باشد.

وی تاکید کرد: فدراسیون فوتبال با توجه به شیوع کرونا جلسه‌ای را برای هفته آتی پیش بینی کرده چون برخی از باشگاه ها در خصوص تعویق پرداخت قرارداد بازیکنان خواستار ورود فدراسیون به این مساله شده اند و در این شرایط که برخی باشگاه ها چنین درخواستی داشته اند قرار است از عوامل و دست اندرکاران در این زمینه دعوت شود.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.