وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

پافشاری غیر منطقی سازمان لیگ بر انجام مسابقات: باید بازی کنید!

خواسته قلبی بازیکنان، کادرفنی و مدیریتی و هواداران باشگاه سپیدرود از آقایان بهاروند و محمودزاده این است که اگر شرایط رشت و سپیدرود را برای برگزاری مسابقات مطلوب می دانید به عنوان مهمان قدم رنجه کنید و از نزدیک مسئولیت برگزاری مسابقه را برعهده بگیرید!

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودسازمان لیگ در پاسخ نامه باشگاه سپیدرود در یک پافشاری غیر منطقی بر مواضع پیشین خود مبنی بر برگزاری مسابقه سپیدرود – آرمان گهر تاکید کرد.

به گزارش سایت سپیدرود، در نامه حیدر بهاروند باشگاه سپیدرود تهدید شده است که در صورت عدم برگزاری مسابقه تصمیمات شدیدی برعلیه باشگاه سپیدرود اتخاذ خواهد شد.

نکته ای که سازمان لیگ هرگز به آن توجه نکرده است فارغ از چرایی برگزاری مسابقات به هر قیمتی برای سکوهای خالی، حفظ سلامت جانی بازیکنان تیم میزبان و مهمان و عوامل برگزاری مسابقه است.

در ظاهر مسئولین سازمان لیگ به این نکته واقف نیستند که استان گیلان و شهر رشت از مراکز شیوع ویروس کروناست و سفر بازیکنانی از استان کرمان و انتقال احتمالی این ویروس از رشت به کرمان چه فاجعه ای را می تواند رقم بزند.

علاوه بر اینها پس از بالا رفتن احتمال مبتلا شدن چند بازیکن سپیدرود به این ویروس خطرناک، احتمال سرایت را به سایر بازیکنان و عوامل تیم بالا برده است و می تواند برای تیم های رو در رو نیز خطرناک باشد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 14 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.