وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

کعبی حرف های قبلی خود را تکرار کرد: تن زاده آدم بیکاری است و فوتبال گیلان را نابود کرد

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: تن زاده آدم بیکاری است و از ۴۰ نفر شکایت کرده است، او کسی است که فوتبال گیلان را نابود کرد.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – حسین کعبی که به تازگی از دنیای بازی در مستطیل سبز خداحافظی کرده است در کسوت مربیگری در تیم سپیدرود رشت این روزها تمرینات این تیم را زیر نظر دارد.

به گزارش سایت سپیدرود، خبرگزاری فارس با کعبی گفت و گوی زیر را انجام داده است:

به کسوت مربیگری وارد شدید و مربیگری را در کنار علی کریمی شروع کردید، در مورد این فضا صحبت کنید؟

من و علی کریمی همبازی بودیم و هم او مربی من بود حالا قسمت شد دستیارش باشم. برای من باعث افتخار است. کریمی مشورت خوبی به من داد. خوبی من را می خواست که در اوج بازی ها را کنار بگذارم و یک خاطره خوب و ماندگار برای من شد. جلسه من و علی کریمی فقط ۵ دقیقه طول کشید که باعث شد من بازی ها را کنار بگذارم.

شرایط تیم چطور است؟

ما تعطیلی نداریم، بعد از اینکه نیم فصل اول تمام شد ۴ روز بچه ها را تعطیل و سپس تمرینات مان را شروع کردیم از بقیه تیم‌ها جلوتر هستیم. خدا را شکر از نظر بدنی مشکلی نداریم. فقط باید بازیکنانی که نیاز داریم به تیم مان ملحق شوند تا بتوانیم در نیم فصل دوم نتایج خیلی خوبی بگیریم. کار بسیار سختی است مانند سال گذشته نیست و امسال فرق می‌کند.

مشکلات مالی بهتر شده یا روند سابق است؟

آقای کریمی نزدیک ۴۵ درصد تا ۵۰ درصد پول بازیکنان را داده است. حدود دو هفته پیش نزدیک ۱۰ درصد به بازیکنان پول رسید. حدود ۴۵ درصد بازیکنان دریافتی داشتند از لحاظ پولی و امکانات اوضاع تیم خوب است و خدا را شکر مشکلی نداریم.

چه تعداد بازیکن جذب می کنید و در چه پست هایی؟

ما به دنبال پست های مختلف می گردیم. پست هایی که بتوانند به ما کمک کنند. دنبال ۵، ۶ بازیکن خوب ایرانی و خارجی هستیم ایرانی که گیر ما نمی آید اگر ایرانی بخواهیم از دسته یک گیرمان می‌آید الان با این وضعیت که تیم های دیگر میلیاردی پول می دهند مطمئن باشید کسی با مبلغ پایین به سپیدرود نمی آ‌ید. به دنبال بازیکنان خیلی خوبی هستیم که بتوانند بازی ها را برای ما در بیاورند و بتوانند به تیم ما کمک کنند به دنبال بازیکنان خیلی خوب خارجی هستیم تا با آنها قرارداد ببندیم.

در مورد بازیکنان خارجی بیشتر صحبت می‌کنید؟

فعلا فقط فیلم ها را نگاه می‌کنیم ما شاید روزی ۲۰ یا ۳۰ فیلم نگاه می‌کنیم. کسی که به درد  ما بخورد پیدا نکردیم، بازیکن خوبکه بتوانیم با این وضعیت دلاری که داریم پیدا کنیم کم پیدا می شود. فعلا با کسی صحبت نکردیم.

مدافع گرجستانی که در تمرین تیم حاضر شد چه وضعیتی دارد؟

او بازیکن خیلی خوبی است ۲۱ ساله و عضو تیم ملی گرجستان است. عملکردش را در تمرینات و بازی‌های دوستانه دیدم به نظرم بازیکن خوب و فوتبال بلدی است و روی زمین فوق العاده است. به نظرم می تواند کمک مان کند اگر همان چیزی باشد که من از او دیدم.

پس جذب او را باید قطعی دانست؟

به احتمال زیاد. تصمیم را علی کریمی می‌گیرد اگر قطعی شود او را جذب می‌کنیم.

در مورد جذب پیام صادقیان  صحبت کنید؟ او با مربیان قبلی کنار نیامد به عنوان یاغی پرسپولیس لقب گرفت. عده‌ای معتقدند ممکن است در سپیدرود هم به مشکل بخورد. فکر می‌کنید کیفیتی که دارد را می‌تواند در سپیدرود نشان دهد؟

نه به خاطر اینکه بازیکن ما شده بخواهم از او دفاع کنم. زمانی که در پرسپولیس بود و زمانی هم که بازی نمی کرد من از او حمایت می کردم. بازیکن خوب باید حمایت شود باید ببینیم با چه کسی می تواند کار کند. کریمی به او اعتقاد دارد اگر نداشت او را از ترکیه جذب نمی کرد.

به نظرم پیام یک بازیکن فانتزی است که می‌تواند به درد ما بخورد. کریمی دست بازیکنی را می‌گیرد که به او اعتقاد دارد. صادقیان در تمرینات این چند روز نشان داده از نظر بدنی فوق العاده است و خیلی جدی تمرین می‌کند با تمام احترامی که برای خیلی از مربیان قائلم شاید آن آدم ها اذیتش کردند خود من شاید با خیلی از مربیان نتوانم بسازم.

چرا ما ایرانی ها احساساتی هستیم و از نظر روحی و روانی به مشکل می خوریم؟

خود من اگر یک مربی بگوید آفرین ماشاءالله می رفتم چمن را می خوردم. این واقعیت است، این طور بازیکنان مانند پیام صادقیان فقط اگر سر او داد بزنیم دست و پایشان را گم می کنند. او بازیکن خیلی خوبی است  زمانی که در پرسپولیس بودم از او حمایت کردم الان هم حمایت می‌کنم این طور بازیکنان را نباید از دست داد و گفت حاشیه دارند و … باید کاری کنیم به فوتبال برگردند و حاشیه را کنار بگذارند.

بیشتر بخوانید:

کعبی ۲۳ دی در دادگاه!

شکایت جنجالی مالک سابق سپیدرود: احضاریه پلیس فتا برای بازیکنان و کادرفنی سپیدرود

جزئیات شکایت تن زاده از برخی بازیکنان سپیدرود به پلیس فتا

به جزء پیام بازیکن مطرحی ممکن است در لیست شما باشد که بخواهید به اصطلاح بمب بترکانید؟

نه صحبت خاصی از کسی نشده با خیلی از بازیکنان در حال صحبت هستیم اما ماشاءالله همه بازیکنان میلیاردی هستند البته این حق‌شان هستند هر کس لیاقت و تصمیم خودش را دارد.شاید بعضی‌ها دوست دارند ۳۰۰ میلیون بگیرند بعضی هم یک میلیارد ما نمی‌توانیم صحبت خاصی کنیم هر کسی آمد قرارداد نوشت می‌توانیم اعلام کنیم فلان بازیکن با سپیدرود تمام کرد.

سقف قرارداد و بودجه شما برای جذب بازیکن چقدر است؟

باید ببینیم لیاقت بازیکن چقدر است.

شنیده می‌شود در حدود ۵۰۰، ۶۰۰ میلیون قرارداد می‌بندید و بالاتر از این ندارید؟

اگر بازیکنی تاپ باشد کریمی با او قرارداد می بندد اما بازیکن عالی با این مبلغ گیر نمی آید به نظر شما چنین بازیکنی با ۵۰۰ میلیون می‌آید؟

پس این احتمال وجود دارد که قرارداد بالا هم ببندید. یعنی این طور نیست که سقف قراردادتان فقط روی ۵۰۰ میلیون باشد؟

نه این طور نیست اگر بازیکن خوب و تاپ باشد کریمی با او قرارداد می‌بندد.

موضوع احضار شما به پلیس فتا با شکایت جواد تن زاده چه بود؟

او آدم بیکاری است، نمی دانم دنبال چه می گردد. کسی هم او را نمی شناسد اگر بخواهم در مورد او حرف بزنم اصلا چه کسی هست؟ پلیس فتا ما را خواسته با جان و دل می رویم و مشکل خاصی نیست اما او اگر از ۴۰ نفر شکایت کرده بهتر است از کل مردم گیلان شکایت کند او آمد فوتبال گیلان را نابود کرد به همه دروغ گفت شکایت کرده ما هم به پلیس فتا می رویم ببینیم موضوع چیست.

یعنی شما در جریان اینکه چرا شکایت کرده نیستید؟

نه، برای من اصلا مهم نیست. همه می‌دانند او چگونه وارد فوتبال شده است چه کسی او را آورده و بابت چه می‌خواهد سرمایه‌گذاری کند. دوست دارم خودش بیاید و رو به رو از او سوال کنید ببینم جرأتش را دارد جواب بدهد.

فقط می خواهم بپرسم شما چگونه در کار برق بودی، در کار خرید و فروش ماشین بودید و گفتید به این دولت من برق می‌فروشم! پس چه شد؟ الان کجا هستید؟

این آدم ها نباید به فوتبال ورود کنند. نمی دانم او و نمی‌دانم آدم دیگری بود که پارسال آمده بود و کروات می زد، آمدند تیم را بدبخت کردند. مربی جدید را آوردند و میلیاردی قرارداد بستند.

این آدم ها نباید در فوتبال باشند. من هم نمی دانم چرا از من شکایت کرده است. روحم هم خبر ندارد، پلیس فتا به من زنگ زد و من هم گفتم تهران هستم در اردو هستم و نمی توانم اردو را  ترک کنم هر زمان اردو تمام شد در خدمت شما هستم.

فقط گفتند باید بروم اگر هم خودتان هم نتوانستید وکیل تان را بفرستید او از ۴۰ نفر شکایت کرده این آدم ها به دنبال شهرت هستند. کسی که گیلانی است و نمی تواند در آنجا زندگی کند و از آنجا فرار کرده بهتر است در موردش سکوت کنیم.

در مورد تیم ملی صحبتی دارید؟

در مورد تیم ملی کریمی صحبت کرد و من هم حرف او را تأیید می‌کنم. تیم ملی برای این مملکت است و باید قهرمان شود. هر جور شده باید قهرمان شود. این همه سرمایه‌گذاری کردیم الان مردم منتظر قهرمانی هستند. ما به جز قهرمانی توقعی نداریم.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است

 • ماهری گفت:

  دقیقا حسین کعبی حرف حق زده هم بیکار است هم بی عرضه . هم کلاه بردار هم یک خیانت کار به مردم رشت در مورد سپیدرود هستش.
  خداوند جای حق نشسته صد در صد حق ما را ز این خائن خواهد گرفت.
  تن زاده نمونه بارز ورود یک مدیر کلاه بدار و بی لیاقت به فوتبال گیلان هستش.
  طرف حساب دکی منفور علی کریمی هستش و میدانیم علی کریمی حق خورده شده سپیدرود را از این دکی منفور پس خواهد گرفت.
  از اینجا تا خدا هشت تا بهشته علی کریمی سلطان عشقه.