وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

مدیرعامل سپیدرود رشت: تیم فوتبال سپیدرود شرایط مالی بدی دارد / هنوز نتوانسته ایم سرمربی انتخاب کنیم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودسید مهدی آقازاده مدیرعامل باشگاه فوتبال سپیدرود رشت گفت: این تیم شرایط بدی از نظر مالی دارد.

سید مهدی آقازاده مدیر عامل باشگاه سپیدرود رشت در جلسه شورای عالی ورزش استان گیلان در خصوص وضعیت این تیم و عملکرد سال گذشته آن گفت:

تصمیم بر آن شد که تیم سپیدرود رشت به عبارتی هیات امنایی اداره شود و از هر ارگانی نماینده ای در هیات مدیره ی این تیم حضور داشته باشد و از سال گذشته زمانی که استارت کار زده شد تیم سپیدرود شرایط اسفناکی داشت و مشخص نبود که تیم منحل می شود و یا شرایط بقاء وجود خواهد داشت.

وی افزود: بنده با تصمیم اداره کل ورزش و جوانان گیلان مسوولیت مدیر عاملی باشگاه را بر عهده گرفتم و  تیم سپیدرود رشت ده میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به بازیکنان و کادر فنی بدهی داشته و پنجره نقل و انتقالات این تیم بسته بود که با کمک فرماندار محترم شهرستان رشت، مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و نمایندگان محترم مجلس و حمایت آنان از باشگاه با پرداخت ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان پنجره نقل و انتقالات تیم سپیدرود رشت بازگشایی شد.

وی خاطر نشان کرد: ۴ میلیارد تومان بدهی این باشگاه از زمان مالکیت آقای علی کریمی همچنان وجود داشت.

آقازاده عنوان کرد: توانستیم در حدود چهار میلیارد تومان با رایزنی های متعدد تسویه قطعی از بازیکنان بگیریم و قرارداد سال گذشته تسویه کنیم.

وی ادامه داد: تیم سپیدرود رشت در شرایط بسیار بدی قرار دارد و هنوز نتوانسته ایم برای این تیم سرمربی را انتخاب نماییم.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت ادامه داد: سال گذشته دو میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان توانستیم در چند مرحله از شهرداری دریافت کنیم که بابت هزینه های اعزام تیم به مسابقات صرف شد و نمی دانیم برای فصل آینده آیا ۱۰۰۰ تومان در خزانه باشگاه خواهیم داشت که بتوانیم صرف تیم و هزینه سرمربی کنیم؟

آقازاده با انتقاد از برخی مسوولان استانی عنوان کرد: به نظر می رسد وضعیت تیم سپیدرود رشت تنها دغدغه ای برای هواداران آن و محبوبیت اش تنها برای مردم است که شرایط این تیم را دنبال می کنند و آن مسوولینی که می توانند حمایتی از این تیم داشته باشند توجه ای به شرایط ندارند.

وی در پایان گفت: سپیدرود رشت تیمی ریشه دار در این شهر است که در حال حاضر به حمایت استاندار گیلان و نمایندگان مجلس چشم دوخته است.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.